Як розкодувати комп'ютер.

Розкодування комп'ютера являє собою скидання пароля. Щоб розкодувати пароль на облікового запису в Windows, можна скористатися вбудованою обліковим записом «Адміністратор» в безпечному режимі.
Інструкція
1
У той момент, коли комп'ютер завантажується, а саме коли на моніторі відображається екран з різної системної інформацією (як правило, такий екран слід за логотипом материнської плати), натисніть на клавіатурі клавішу F8.
2
Отже, перед вами з'явилося меню варіантів завантаження операційної системи Windows, серед яких виберіть стрілками на клавіатурі варіант «Безпечний режим».
3
Далі виберіть включену обліковий запис «Адміністратор» (Administrator). Ця запис за замовчуванням не закодована. Також ви можете вибрати інший обліковий запис одного з членів групи користувачів даного комп'ютера, якщо пароль від цього запису вам відомий або зовсім відсутній.
4
Далі система попередить вас про те, що Windows запускається в безпечному режимі, підтвердіть це натисканням на кнопку «Так» лівою кнопкою миші.
5
Після того як система запуститься, і робочий стіл відобразиться на моніторі, відкрийте меню «Пуск» і клацніть у ньому на пункті «Панель управління». Встановіть класичний варіант відображення значків-інструментів панелі управління, відшукайте і подвійним натисканням лівої кнопки миші відкрийте вікно «Облікові записи користувачів».
6
Клацніть лівою кнопкою миші на тій облікового запису, який хочете розкодувати (скинути пароль), після чого в списку доступних дій буде пункт «Зміна пароля», виберіть його. Потім у вікні зміни пароля введіть новий пароль і підтвердіть його, якщо хочете змінити пароль або ж залиште порожніми поля, якщо хочете просто скинути пароль.
7
Тепер клацніть на кнопці «Змінити пароль» для того, щоб застосувати зроблені зміни. Закрийте віконце «Облікові записи користувачів» і саму панель управління і перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження ваш комп'ютер більше не буде вимагати пароль.