Як навчитися створювати програми.

Процес розробки програм дуже кропітка і вимагає від програміста посидючості і Кмітлива, але цьому передують місяці, а то й роки навчання і практики програмування.
Інструкція
1
Для того щоб почати свій рух до створення програм, вивчіть основи інформатики подібно до того, як навчає алфавіт, перш ніж навчитися читати. Основами інформатики займіться самостійно - в мережі інтернет є безліч тематичних посібників. Зрозумійте суть інформації, а також те, які операції виробляє з нею комп'ютер.
2
Зрозумійте суть команд, так як програми є суцільним їх набір. Почніть з мови розмітки HTML. Звичайно, це може бути не зовсім те, до чого ви прагнете, але вивчаючи HTML, ви зрозумієте принципи дії операторів, призначення атрибутів і приналежність їх значень, а також будете розбиратися в механізмах взаємодії цих модулів один з одним. Поступово підключайте таблиці стилів (CSS), а також мови JavaScript і PHP, які є мовами веб-програмування.
3
Коли освоїте основні принципи коректного написання команди і виконання їх машиною, переходите на більш складні мови програмування, які використовуються при створенні серйозних програм. Такі мови мають набагато більший спектр можливостей. Визначтеся з мовою програмування, який хочете вивчати.
4
Запишіться на курси програмування для того, щоб освоїти основи тієї чи іншої мови програмування. Бажаним буде цілеспрямоване вивчення одного конкретного мови. Якщо хочете знати більше, то вивчайте іншу мову, після того як більш-менш освоїте розпочатий.
5
Постійно підкріплюйте досліджуваний матеріал практикою. Недостатньо виконувати по одному прикладу з тієї чи іншої теми. Експерименти і творчість є запорукою успішного програміста. Більше експериментуйте зі значеннями змінних і додавайте різні умовні оператори. Спілкуйтеся з іншими програмістами, діліться своїм досвідом і переймайте досвід інших. Вчіться і творіть!
Банер - ефективний засіб інтернет-реклами, яке повсюдно зустрічається в мережі. Його завдання стоїть у залученні нових відвідувачів на сторінку рекламодавця. Саме тому рекомендується розміщувати його на тематичних ресурсах.
Інструкція
1
Банер, в першу чергу, повинен привертати увагу, бути помітним для потенційних клієнтів. Зробити його таким дозволяє застосування різноманітних ефектів - анімації, звукового супроводу і т.д. Але найчастіше творці інтернет-реклами обмежуються тільки зміною статичних кадрів, яку можна організувати в програмі Adobe Photoshop. Щоб отримати «живу» картинку, належить кінцевий результат перетворити у формат gif через функцію «Зберегти для web».
2
Запустіть графічний редактор, перейдіть в меню «Файл» і виберіть команду «Новий», якщо ви хочете створити банер з нуля. У вас має бути готове зображення, на основі якого ви збираєтеся зробити анімовану картинку - відкрийте його в програмі і відрегулюйте настройки файлу в «Зображення» - «Розмір зображення». Задати ж параметри для нового банера ви зможете в розпочатому вікні, яке з'явиться у відповідь на команду «Новий». Позначте в пікселях довжину і ширину. Найменування шару та інші атрибути не так важливі, але якщо за задумом автора будуть використовуватися прозорі і напівпрозорі шари, то в полі «Вміст фону» задайте значення «Прозорий».
3
Створіть перший шар, який буде бачити користувач при оновленні інтернет-сторінки. У вашому розпорядженні знаходиться панель інструментів, розташована ліворуч, і меню, що знаходиться у верхній частині вікна. Ви також можете редагувати шар на правій нижній панелі, вибравши функцію Convert to Smart Object і після цього клацнувши по шару двічі.
4
Як тільки закінчите роботу над картинкою, створіть кілька нових шарів: їх кількість повинна дорівнювати числу кадрів. За допомогою різних фігур змініть зображення кожного з них. Для доступу до роботи над шаром виділіть його на правій панелі і залиште мітку у вигляді ока тільки навпроти нього - так ви будете бачити зміни окремо взятого елемента.
5
Коли завершите роботу над шарами, відкрийте шкалу анімації («Вікно» - «Анімація»). Натисніть на ній «Дублювати виділені кадри» стільки разів, скільки у вас планується кадрів. За допомогою міток на правій панелі і виділення мишею елементів шкали зіставте кожен кадр з окремим шаром.
6
Задайте час. Для цього клацніть по кожному кадру мишею і виберіть потрібне значення. Перегляньте вийшов варіант і збережіть його для web. Банер готовий, і залишилося його тільки встановити на сайт.