Як поширювати косметику.

Сучасний мережевий маркетинг пропонує багато можливостей підзаробити або навіть заснувати власний бізнес. Одне з найпопулярніших напрямків - поширення косметики. Як же почати працювати в косметичних компаніях?
Інструкція
1
Увійдіть в якості продавця-консультанта прямих продажів в одному з офісів косметичної компанії, розташованих у вашому місті. Отримайте каталоги, бізнес-пакет і пройдіть короткостроковий курс навчання.
2
Позначте коло потенційних клієнтів. Складіть попередній список контактів. Залежно від того, чи будете ви займатися реалізацією товару в «теплом» секторі (друзі, родичі, знайомі) або в «холодному» (всі інші клієнти), розплануйте свій робочий день, з урахуванням відмов і часу на роз'їзди. Поширюйте косметику і в організаціях, де в основному, трудяться жінки.
3
Продемонструйте покупцям зразки продукції. Запропонуйте каталоги для ознайомлення. Постійно вказуйте на переваги при купівлі товару, звертайте увагу покупця на бонуси і знижки. Апелюють до позитивних прикладів використання того чи іншого косметичного засобу.
4
Якщо клієнт вибрав якийсь товар, оформите фірмовий бланк замовлення. Запропонуйте йому й іншу продукцію - декоративну косметику або косметику по догляду за обличчям і тілом. Запропонуйте пробники духів, кремів, губної помади і т.д. для ознайомлення.
5
Бланк заповнюйте таким чином, щоб у разі подальшого звернення клієнт зміг зробити додаткове замовлення і отримати бонуси та знижки. Внесіть клієнта в список контактів і періодично пропонуйте йому варіанти постійно оновлюється продукції косметичної компанії.
6
Додайте в ЗМІ модульні оголошення для пошуку потенційних клієнтів і розширення дистриб'юторської мережі. Опишіть всі переваги прямих продажів потенційним співробітникам компанії. Укладіть в офісі компанії договори з новими консультантами та отримайте бонуси, оформите отримання відсотків за залучення до роботи фірми співробітників.
7
Раз в тиждень (або частіше), за угодою з компанією і відповідно до попиту, здавайте оформлені бланки замовлень офіс, отримуйте товар і відсотки від вже реалізованої продукції.