Як вставити посилання на форумі. Яка посилання на форум.

Форуми дають унікальні можливості для спілкування, саморозвитку, пошуку нових друзів і просування будь-якої діяльності. Спілкуючись у форумах, ви нерідко стикаєтеся з необхідністю додати в повідомлення посилання на якісь матеріали, якими ви б хотіли підкріпити свою думку чи просто поділитися з іншими користувачами цікавою інформацією. Давайте розглянемо варіанти вставки посилань на форумах на різні джерела.
Інструкція
1
На деяких форумах встановлена функція перетворення тексту посилання в активне посилання. Для цього вам необхідно вказати посилання повністю, використовуючи перед нею http://Скопіюйте та вставте в повідомлення адресу сайту або окремої його сторінки, якій ви хочете поділитися з користувачами форуму. Це не відніме у вас більше хвилини часу.
2
Щоб вставити в своє форумних повідомлення правильно оформлену посилання, для початку скопіюйте її в ще не відправлений пост. Далі вам потрібно встановити теги для гіперпосилання. Розглянемо як приклад форуми на движку phpBB, поширені в сеті.Напішіте вручну або виберіть в панелі редагування тегів [url] [/url]. Між цими тегами впишіть той текст, який буде відображатися на місці посилання. Потім в першому незакритому тезі після url поставте знак рівності і впишіть туди скопійоване посилання на потрібний сайт.Прімер правильно сформованої гіперпосилання: [url = www.link.ru] Текст посилання [/url].
3
Якщо ви хочете дати посилання не на зовнішній сайт, а на якесь внутрішнє повідомлення форуму, то на більшості форумів для цього є спеціальна функція. В заголовку потрібного вам форумного повідомлення поряд з ім'ям автора і датою розміщення знайдіть рисунок маленького листочка. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт "Копіювати ярлик». Тепер дану посилання ви можете вставити в своє повідомлення будь-яким з перерахованих вище методів.