Як створити розплідник кішок. Як створити свій розплідник для кішок.

Якщо ви любите кішок і хочете трохи підзаробити - відкрийте котячий розплідник. При всіх можливих труднощах розведення породистих мурлик такий розплідник досить швидко окупається і не потребує ліцензування або державної реєстрації при відкритті. З чого ж почати майбутнього котячому заводчику?
Інструкція
1
Вирішіть, яку саме породу кішок ви будете розводити. При складанні плану роботи розплідника обов'язково врахуйте всі можливі накладні витрати і терміни реалізації потомства, ознайомтеся з умовами утримання обраної породи.
2
Якщо у вас немає спеціальних знань з фелінології, закінчите спеціальні курси при клубі любителів кішок, які є в кожному місті. Стати членом такого клубу і заплатите членські внески. Після закінчення курсів подайте заявку на відкриття розплідника. Якщо ви вибрали унікальну назву для свого «котячого заводу», то протягом тижня фахівці з Міжнародної асоціації клубів любителів кішок присвоять йому офіційний статус.
3
Відвідайте кілька виставок кішок і виберіть підходящих виробників для свого розплідника або зверніться до племінних заводчиків, щоб купити породистих тварин.
4
Оберіть приміщення для розплідника. Це може бути і звичайна простора квартира, проте якщо сусіди по сходовій клітці проти такого варіанту, краще не сперечатися з ними, а орендувати спеціально обладнане приміщення, де можна створити всі умови для розведення кішок.
5
Закупіть всі необхідні товари для розплідника: корм, клітки, лотки, котячі повідці і нашийники. Придбайте медикаменти в ветаптеці. Укладіть договір з клінікою на періодичне переогляд ваших підопічних, вакцинацію, рододопоміжні послуги.
6
Вирішіть, як ви будете оформляти продажу кошенят. Якщо ви плануєте укладати договір купівлі-продажу з клієнтом, то такі доходи будуть оподатковуватися. У разі оформлення договору дарування або передачі прав на майно вам також доведеться платити податок. Однак при усної домовленості з клієнтом про передачу кошенят, ви втратите право на матеріальну компенсацію витрат з вирощування тварини в разі невідповідностей стандартам породи, виявлених згодом покупцем.
7
Активно беріть участь у виставках кішок, на яких ви зможете не тільки з гордістю продемонструвати результати своєї роботи з розведення тварин і отримати заслужені нагороди, а й встановити необхідні контакти з колегами і майбутніми замовниками.