Як приймати шкаралупу від яєць. порошок з яєчної шкаралупи купити.

Шкаралупа яєць містить органічний кальцій, який є найбільш легкозасвоюваним нашим організмом. У природі існує всього два джерела органічного кальцію, це - корали і яєчна шкаралупа, яка містить його до 90%. Коли в організмі не вистачає кальцію, виникають всілякі збої, які призводять до дуже серйозних захворювань.
Вам знадобиться
  • - шкаралупа яєць;
  • - лимон;
  • - часник.
Інструкція
1
Для лікування остеопорозу, захворювань м'язової і нервової системи, підвищення згортання крові, зміцнення імунітету приготуйте порошок з яєчної шкаралупи. Візьміть чисто вимиту яєчну шкаралупу сирих яєць, очистіть її від внутрішніх плівок і прокалите в духовці протягом п'яти хвилин. Потім подрібніть в порошок у ступці (а не в кавомолці), і просійте через дрібне сито. Щодня приймайте порошок з яєчної шкаралупи в кількості 1-2 грами (це на кінчику ножа), обов'язково запиваючи ложкою лимонного соку. Приймати з лимонним соком слід щоб уникнути виникнення каменів у нирках і жовчному міхурі, а також відкладення кальцію в судинах. Курс прийому - 1 місяць, потім місяць - перерва і так далі. Приймати порошок краще після восьми годин вечора, так як кальцій краще засвоюється в нічний час.
2
При харчової алергії рекомендується прийняти у вигляді порошку шкаралупу від 60 курячих яєць. Приготувати порошок по вищеописаному методу. Щодня приймати по 2 грами порошку, заїдаючи ложкою перемеленого лимона з часником (пропорція 1: 1).
3
З шестимісячного віку немовлят, коли активно йде формування кістяка і зубів, рекомендується додавати до прикорму по 1 граму порошку шкаралупи протягом місяця. Потім зробити перерву - 1,5 місяця, і знову повторювати курс скорлупотерапіі.
Зверніть увагу
При дефіциті кальцію в організмі починається погіршення пам'яті, з'являється нервозність, безсоння, в клімактеричний період у жінок бувають нічні судоми литкових м'язів. Дефіцит кальцію підсилює перебіг серцево-судинних захворювань, сприяє онкології.
Корисна порада
Хвороби опорно-рухового апарату, астма, пародонтоз, кропив'янка, ламкість нігтів і волосся, безсоння лікується прийомом яєчного бальзаму, який готується на основі яєць, коньяку та меду. Також цей бальзам з успіхом застосовується при переломах, сприяючи швидкому утворенню кісткової мозолі в місці перелому. Що особливо важливо при старечих переломах кісток.