Як зробити фігурні дужки. Як в ворде поставити фігурну дужку.

Фігурні дужки {і} відносяться до основних символам і присутні майже в усіх таблицях національних кодів, використовуваних програмним забезпеченням комп'ютерів. Тому проблеми зі вставкою їх у документи виникають досить рідко. Однак іноді все ж буває необхідно вставити фігурні дужки особливого накреслення - наприклад, вони повинні бути незалежні від розмірів основного тексту. У такому випадку можна скористатися, наприклад, текстовим редактором Microsoft Word.
Вам знадобиться
  • текстовий редактор Microsoft Word 2007.
Інструкція
1
Використовуйте функцію вставки в текст документа фігур, якщо потрібно мати можливість переміщати фігурні дужки в сторінці документа незалежно від його тексту. Для цього клацніть вкладку «Вставка» в верхньому меню редактора (на «стрічці») і знайдіть в групі команд «Ілюстрації» випадає з написом «Постаті». Розкривши список, виберіть в секції «Основні фігури» потрібне вам накреслення знаків - їх тут три. Крім лівої і правої дужок роздільно є й об'єднаний символ, складений з обох дужок. Клацніть потрібний варіант, і курсор миші зміниться - він стане чорним хрестиком.
2
Наведіть курсор на потрібне місце сторінки, натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, переміщайте мишу, надаючи потрібні пропорції створюваної фігурної скобці - вона буде відображатися пунктирною лінією протягом цієї процедури. Коли ви відпустите кнопку миші, редактор створить в тексті відповідний графічний об'єкт і включить режим його редагування. У вас буде можливість відкоригувати пропорції фігурної дужки, поміняти її колір, фон, додати об'ємність, задати правила обтікання її основним текстом і т.д.
3
Інший спосіб вставки фігурних дужок більш зручний при роботі з формулами. Щоб його використовувати знайдіть на тій же самій вкладці «Вставка», що випадає "Формула» - він поміщений в саму праву групу команд («Символи»). Розкрийте список і виберіть рядок "Вставити нову формулу». Редактор створить в документі новий об'єкт і включить «Конструктор формул».
4
Відкрийте випадаючий список з написом «дужки», поміщений в групу команд «Структури» конструктора формул. Виберіть в списку потрібне накреслення, а потім введіть текст між фігурними дужками. Якщо це має бути формула, то використовуйте можливості редактора формул для вставки інших спеціальних символів.
Зверніть увагу
Як поставити квадратні дужки? (Відповідь на повідомлення користувача relaks від 03/03/2010 10:05). sociable просто відвідувач. Букви х, ь в англійській розкладці.