Як відправляти смайлики.

Смайлик, або як його ще називають Емотікони, це піктограма, що зображає емоцію. Використовуються смайлики для додання емоційного забарвлення нашим текстовим повідомленням. Користуйтеся ними - і в ваші слова додадуться вираження почуттів. Головне, не помилитися картинкою! :)
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Програми-клієнти для спілкування
  • Архіви смайликів
Інструкція
1
Зазвичай смайликами обмінюються в програмах-агентах для коротких повідомлень. У кожному агента є свої, попередньо встановлені смайлики. У разі, якщо у вас і вашого опонента однакові версії програми - то смайли будуть відображатися у вас обох однакові.
2
Для того, щоб відправляти смайлики, наприклад, в програмі ICQ, вам потрібно відкрити віконце цієї програми і написати в текстовому полі символи, що позначають смайлик. Найчастіше це символ двокрапки і закриває дужки. Написавши ці символи - ви отримаєте готовий смайлик "Посмішка".
3
Якщо ви хочете відправити вашому другу не звичайний, класичний смайлик, а який-небудь цікавий, то в цьому випадку вам потрібно спочатку встановити у себе архів нових смайликів, а потім передати цей архів вашому опоненту, щоб він встановив їх і у себе на комп'ютері. Інакше ваші смайлики не будуть відображатися у нього в програмі, і складно буде один одного зрозуміти.
4
Якщо ви хочете відправити смайлик в соціальній мережі "Однокласники", то для цього при написанні повідомлення виберіть ті смайлики, які вам сподобалися, додайте їх в тіло повідомлення та надсилайте друзям емоційні повідомлення.
5
Якщо ви хочете скористатися платними смайликами, то в цьому випадку вам потрібно спочатку відправити платну смс для активації цієї послуги, а потім вже за таким же алгоритмом вставляти цікавіші смайлики в листи для ваших друзів.