Як купати новонароджену дівчинку. Як мити статеві органи новонародженого.

Молоді батьки повинні знати, як необхідно здійснювати правильний догляд за новонародженою дитиною. До актуальні питання належать питання про купання малюків, особливо дівчаток.
Інструкція
1
Купайте новонароджену дівчинку перед годуванням, але ні в якому разі після, тому після годування дитина засинає. Дуже зручним вважається час перед вечерею. Щоб дитина не відчув голоду, поки його купають, дайте йому перед купанням сік.
2
Для щоденного купання виберіть саме тепле приміщення, без протягів (наприклад, кухня). Зніміть з рук кільця, годинники, браслети, щоб не подряпати ніжне тільце новонародженого. Приготуйте рушник, мило (нелужне), ганчірочку, якщо необхідно пудру або масло, вату, пелюшки. Ванночку поставте на стіл. Перевірте температуру води, вона повинна бути приблизно як температура тіла (32-38 градусів). Води наливайте у ванну зовсім небагато. Щоб дно не здавалося слизьким, постеліть пелюшку. Подолайте свій страх, і дитина не буде здаватися вам зовсім безпорадним. Якщо є можливість, попросіть про допомогу своїх родичів (маму чи чоловіка). Через деякий час ви відчуєте себе набагато впевненіше.
3
Добре підтримуйте дівчинку. Обмивання починайте з обличчя і головки, використовуйте при цьому ватку. З милом головку мийте два рази на тиждень. Потім намильте тільце рукою, зверніть особливу увагу на шкірні складки. Не поспішайте і не квапте дитини, насолоджуйтеся купанням. Обов'язковою гігієнічною процедурою у дівчаток є підмивання. Промивайте тільки вушні раковини, але не слуховий прохід. Очі промиваються слізьми, які утворюються постійно. Здоровим очках не потрібно промивання. Ніс почистіть скручений жгутиком вологою ваткою.
4
Витирайте дівчинку, не поспішаючи, м'яким рушником. Намагайтеся не терти, а промокати. Пупок ретельно витріть стерильною ваткою. Після купання скористайтеся пудрою (тальк), якщо шкіра дитини чутлива і легко дратується. Сухість шкіри малюка можна усунути спеціальним маслом.
Зверніть увагу
Як купати новонародженого. Купання новонародженого рекомендується проводити ввечері перед сном при температурі води 37 °. До шестимісячного віку ванни повинні бути щоденні, потім через день, після року - ще рідше. Перш ніж занурити дитини, її слід потримати кілька хвилин, залежно від віку, для прийняття повітряної ванни.
Корисна порада
І ще - в маленькій ванні, на наш погляд, у перші місяці легше робити «водну зарядку», особливо, якщо ванна з гіркою. Та й утримувати її в чистоті набагато простіше. Температура купання новонародженого. Друге - це сама вода. Багато радять купати немовлят виключно в кип'яченої або бутильованої воді. Тут все залежить від чистоти водопроводу у вашому місті.