Як зняти біль при отиті. камфорне масло в вухо.

При що починається отиті важливо вчасно зняти стріляючий біль в вусі. Існує декілька способів зняття болю, як медикаментозних, так і народних. У кожному разі, до того, як почати лікування, необхідно спочатку порадитися з лікуючим лікарем.
Вам знадобиться
  • - "Парацетамол"
  • - вушні краплі "Отипакс"
  • - 3% спиртовий розчин
  • - камфорне або мигдальне масло
  • - ріпчаста цибуля
  • - лляне масло
  • - спиртова настоянка прополісу
  • - мед
Інструкція
1
Знеболити початкову стадію отиту допомагає «Парацетамол», призначений у вікових дозах. Можна користуватися вушними краплями «Отипакс», що володіють знеболюючим ефектом. Крім того, існує можливість зменшити больовий синдром за допомогою компресу по Цитович: треба просочити марлевий тампон 3% спиртовим розчином (борна кислота і гліцерин) і вставити його в вухо. Тримати розчин в зовнішньому слуховому проході протягом 3-5 годин.
2
Перевіреним засобом, що допомагає при сильному болі, є застосування камфорного масла. Закопувати його в вухо треба в підігрітому вигляді. Болезаспокійливими властивостями володіє і мигдальне масло.
3
Тампонами, зробленими з ріпчастої цибулі, можна зменшити біль у вусі. Пару шматочків цибулі треба ретельно загорнути в ватку і вставити його в вухо, намагаючись не засовувати його глибоко. Використання таких тампонів допомагає не тільки прибрати біль, але і очистити носоглотку. Соком, вичавленим з запеченого в духовці лука, можна також закапувати вуха, щоб вгамувати «стріляючий» біль. Якщо змішати кашку з ріпчастої цибулі з лляною олією, можна отримати суміш, яку також використовують як тампонів, що вставляються у вуха для зменшення болю при отиті.
4
Ще одним ефективним засобом для зняття болю при отиті є використання прополісу. Треба змішати спиртову настойку прополісу з медом (1: 1) і закапати перед сном у вуха (2-3 краплі). Піде запалення і пройде біль. Можна також змішати спиртовий екстракт прополісу (10%) з кукурудзяним маслом, співвідношення 1: 2. Отриману сім треба збовтати. Після цього необхідно згорнути марлевий джгут, просочити його отриманої емульсією і закласти в вушної прохід на 4 години. Процедуру рекомендується проводити щодня протягом 15 днів.
5
Зняти «стріляючий» біль допоможе прогрівання вуха. Ватяну паличку умочіть в теплу воду і вставте у хворе вухо. Тримайте в вусі до охолодження, повторюйте прогрівання до 4 разів на день, поки не пройде біль.