Як наклеїти плівку на екран телефону. Як наклеїти на телефон захисну плівку.

При самостійній покупці плівки на сенсорний дисплей відразу постає питання про те, як її правильно встановити. Будь-яка порошинка, яка потрапить на клейову поверхню плівки, може стати причиною появи бульбашок на екрані, тому слід акуратно підходити до процесу наклеювання.
Вам знадобиться
  • - захисна плівка;
  • - безворсової серветка;
  • - пластикова карта
Інструкція
1
Для початку ретельно протріть повністю весь екран пристрою безворсовой знежирюючий серветкою, яка зазвичай поставляється разом з плівкою. Переконайтеся, що не залишилося ніяких забруднень, відбитків пальців і частинок пилу. Можна скористатися невеликою кількістю рідини або спреєм для очищення РК-моніторів. Чи не застосовуйте засоби, в основі яких лежить спирт.
2
Дістаньте з упаковки плівку. Не відривайте повністю транспортувальну плівку, яка прикріплена до клейкої частини, інакше на ній тут же осяде пил. Відкрийте тільки невелику частину клейкою боку. Акуратно прикладіть її до верхнього краю екрану, щоб плівка була йому паралельна. Відклеюється транспортувальну плівку в міру наклеювання, розгладжуючи вже приклеєну частину (це можна зробити серветкою або пальцем).
3
Розгладьте серветкою краю. Якщо залишилися невеликі бульбашки, то їх можна розігнати серветкою або кредитною карткою, проте не тисніть сильно на екран. Плівку можна вважати встановленою.
4
Якщо наклейка з першого разу не вдалася, то плівку можна зняти і встановити повторно. Для видалення досить підчепити її на одному з країв, після чого плівка вже самостійно віддалиться. Якщо на неї потрапила пил, то промийте клейову частина за допомогою рідкого мила під струменем води, і добре просушіть (можна скористатися феном). Промивка не впливає на властивості плівки.
5
Існує спосіб приклеїти мокру плівку. Помістіть її під струмінь води, після чого її струсіть. Прикладіть її до екрану в правильну позицію і виганяйте всю рідину за допомогою пластикової картки. Вода збере будь-яку пил, а екран залишиться без бульбашок.
Зверніть увагу
Проводьте наклейку при хорошому освітленні, протерши стіл, на якому відбуватиметься весь процес, вологою ганчіркою. Намагайтеся не доторкатися до клейкої поверхні руками. Не заводьте плівку під пластик біля екрану, завжди повинно бути невелике расстояніе.Прі правильній експлуатації плівка може прослужити близько року.
Корисна порада
Наклеювання можна виробляти у ванній кімнаті, де зважаючи вологості накопичується менша кількість пилу.