Як позбутися від котячого запаху в квартирі. якщо позначив кіт Як відбити запах.

Існує думка, що запах котячої сечі незнищенний, і позбутися від нього нереально, проте це всього лише міф, який не має підтверджень - усунути неприємний "аромат" цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - розчин йоду,
  • - сік лимона,
  • - перекис водню,
  • - марганцівка,
  • - оцет.
Інструкція
1
Для початку з'ясуйте, чому ваша кішка відмовляється користуватися туалетом. Причин може бути декілька, і якщо ви їх усунете, неприємний запах більше вас не потурбує. Тварині може просто не подобатися його лоток, призначений під туалет (неправильно вибрано місце або розмір, він неякісно вимитий). Речі, що пахнуть незнайоме, можуть бути сприйняті кішкою, як посягання на особистий простір, тому вона буде намагатися «помітити» власну територію. Цю причину легко усунути, сховавши нові предмети подалі. Можливо, кішка чимось перелякана або просто у неї проблеми зі здоров'ям. Уважно поставтеся до всіх цих факторів і проблеми, можливо, зникнуть самі собою.
2
Варто пам'ятати, що найкращі засоби для позбавлення від запаху котячої сечі - хлорвміщуючі. Це одне з найпотужніших знарядь у боротьбі з неприємним запахом. По-перше, хлорвміщуючі миючий засіб вб'є всі мікроорганізми, що містяться в сечі. По-друге, кішки дуже не люблять цей запах і навряд чи ще раз використовують облюбоване місце в якості туалету. Однак варто пам'ятати, що всі засоби, що містять хлор, дуже токсичні, використовувати їх потрібно дуже акуратно.
3
Від запаху сечі можна позбутися і за допомогою інших окислювачів. Марганцівка має дуже сильний дезодоруючий ефект і якщо протерти підлоги її розчином, результат буде приголомшливий. Можна мити підлоги з оцтом, його концентрація у воді повинна бути не більше 4%. Можна також використовувати розчин йоду, сік лимона, перекис водню.
4
Якщо пляма свіже, використовуйте звичайні бактерицидні засоби: господарське мило, спирт, чайна заварка, горілка і ополіскувач для рота.
5
Не використовуйте ароматизатори для позбавлення від запаху - вони не вирішать проблему. Запах свежесмолотого кави, лайма, ароматизатора для ванн або ароматичних масел незабаром може змішатися з запахом сечі і тільки погіршити ситуацію.
Зверніть увагу
Розуміння психології Вашого кота або кішки та усунення негативних факторів допоможе уникнути багатьох проблем в майбутньому. Ветеринари та зоопсихологи всі основні причини відмови кішок від використання лотка зводять до нижченаведених: 1. Кішці або коту не подобається власний туалет. Зрозуміти, як можна позбутися запаху котячої сечі, допоможе знання її складу.
Корисна порада
Багато схильні вважати, що якщо в будинку з'явилася кішка, то разом з нею обов'язково з'явиться і «котячий запах». І це правда. Наші домашні улюбленці, кішки, разом із зарядом позитиву і радості приносять і такі «ароматні сюрпризи». Особливо критичною ситуація може стати, якщо Ви живете в квартирі. І якщо питання "Як позбутися котячого запаху" все ж виникає, то причин тут можеть ьить багато.