Як обставити кімнату для дівчини. письмовий стіл для дівчат.

Як же швидко ростуть діти! Ляльки і плюшеві ведмедики відкинуті убік, минулого іграшкові чаювання і казки на ніч. Крихітна дівчинка перетворилася на дівчину з зовсім іншими інтересами. Прийшов час і кімнаті, де живе маленька леді, підрости слідом за нею.
Інструкція
1
У першу чергу варто визначитися з колірною гамою, в якій буде оформлена кімната. Рожевий традиційно вважається дівочим кольором і, дійсно, багато дівчини віддають перевагу саме йому. Але варто звернути увагу і на інші кольори. Помаранчеві і жовті тони підійдуть спокійній господині, вони допоможуть їй підбадьоритися і піднімуть настрій. Пастельні - блакитний, бузковий, салатовий трохи заспокоять спритну і енергійну дівчину.
2
Стеля повинен бути тільки білого кольору. Завдяки його білизні кімната виглядає просторіше і світліше. Крім того, будь-який інший колір буде діяти подавляюще на нестійку психіку дівчини-підлітка. Ще один прийом, що сприяє візуальному розширенню простору, - відмова від великої люстри в центрі стелі на користь кількох маленьких, розміщених по периметру стін. Завдяки такому висвітленню в кімнаті не залишається темних кутів, світло розподіляється рівномірно, що набагато краще для очей.
3
Підлітки стурбовані своєю зовнішністю, як ніхто інший, тому незамінна річ у дівочій спальні - туалетний столик з дзеркалом. Саме тут будуть зберігається дрібниці дорогі жіночому серцю - різноманітні коробочки, тюбики і флакончики. Тому в столику повинні бути передбачені кілька невеликих скриньок.
4
Меблі повинна бути не тільки красивою, але і функціональною. Велика шафа, ліжко або розкладний диван, тумбочка. Найкраще для кімнати підлітка підійдуть меблі зі світлого дерева або гармоніює за кольором з шпалерами. На стінах можна розвісити фотографії в рамках, постери, красиві картинки.
5
Дуже важливо правильно організувати робоче місце. Письмовий стіл повинен не тільки підходити до обстановки, але і бути підігнаним по росту. Дівчині - школярці або студентці - належить проводити за ним багато часу, тому подбайте про те, щоб вона відчувала себе комфортно. Краще поставити стіл біля вікна, ближче до денного світла. Крім того, необхідна хороша настільна лампа. Поруч з робочим куточком можна поставити стелаж або невеликий книжкову шафу.