Як впоратися з болем у спині.

Як тільки людина досягає віку, коли його гормональна система починає давати збій, однією з з'являються проблем є біль у спині . Щоб перемогти біль, необхідно, переглянувши свій спосіб життя і харчування, зайнятися фіззарядкою.
Інструкція
1
Яке щастя, коли людина не пам'ятає, що у нього є спина. Але, молодість минає, кількість гормонів починає неухильно зменшуватися, а стежити за тим, як ми сидимо, стоїмо, ходимо, вдається далеко не завжди, тому з часом виникає така проблема, як біль у спині. Вона з'являється раптово, тримає в напрузі кілька днів, потім проходить, а через час все починається спочатку. На жаль, без роботи над собою позбутися цього неприємного явища не вдасться. Оскільки в наше століття людина проводить в сидячому положенні набагато більше часу, ніж в лежачому і стоячому, треба створити правильні умови для сидіння.
2
Задайтесь метою придбати ергономічно розроблений стілець, і перевірте, чи правильно ви сидите перед столом. Ваш пупок повинен знаходитися на рівні стільниці. Кожні півгодини намагайтеся вставати, потягатись і робити пару розминаючих вправ.
3
Що стосується сну, порада фахівців - придбати ортопедичне підстава (грати) і міняти матрац кожні 10 років. Щоб розвантажити хребет, треба спати, лежачи на боці, підігнувши коліна. Різко вставати вранці не рекомендується, необхідно згадати руху кішки, потягнутися, полежати небагато, глибоко подихати і повільно встати. Дихальна гімнастика допомагає привести організм в активний стан, робити її вранці дуже корисно.
4
Хребет любить рух, біль у спині вщухає, якщо людина займається плаванням, легкою гімнастикою, йогою або ходьбою.
5
Перегляньте свій раціон. Виключіть солодке, борошняне і жирне. Зайва вага сприяє появі болю в спині через додаткового навантаження. Їжте більше овочів, фруктів, пийте чисту мінеральну воду без газу, не забувайте обмежувати прийом солі.
6
Жінкам після 50 років рекомендується приймати вітаміни групи В, які сприяють зміцненню кісткової системи, кальцій і препарати, що регулюють рівень гормонів в організмі.