Як лікувати неприємний запах з рота. поверхневий гастрит.

Несвіжий дихання може бути симптомом багатьох захворювань - від органів травного тракту до порожнини рота - і завжди доставляє великий дискомфорт. З'ясування причини виникнення запаху допоможе виробити план лікувальних заходів.
Інструкція
1
Проведіть санацію порожнини ртаОбратітесь до стоматолога для консультації - фахівець огляне ротову порожнину і дасть необхідні рекомендації. Якщо є необхідність, пройдіть процедуру чищення зубів від відкладень, які можуть бути причиною запаху. Лікування карієсу дозволить позбутися від джерела інфекції. До щоденних заходам профілактики запаху з рота відносяться елементарні правила гігієни - щодня очищайте зуби, користуйтеся зубною ниткою для видалення залишків їжі, що застрягли між зубами, полощіть рот зубними еліксирами. Вчіться чистити зуби правильно і не забувайте обробляти поверхню язика, де скупчуються бактерії.
2
Позбувайтеся сухості в порожнині ртаНедостаточное зволоження слизових оболонок може привести до виникнення запаху, тому намагайтеся не допускати таких ситуацій. Більше пийте, зволожуйте повітря в приміщенні, полощіть рот, якщо вам доводиться часто і багато говорити.
3
Займіться лікуванням захворювань глотки, горла та носової полостіМногіе патологічні та гострі стани є причиною смердючого дихання, тому лікуєтеся вчасно. Пропийте курс антибактеріальних препаратів, пройдіть серію фізіотерапевтичних процедур, зрошуєте слизові оболонки місцево.
4
Відмовтеся від деяких продуктовУдаліте з раціону ту їжу, споживання якої викликає поява запаху і дискомфорту. Часник, сир, м'ясо та інші продукти слід обмежити або не вживати деякий час.
5
пролікувати хронічні захворювання ЖКТНекоторие хвороби травного тракту і порушення природної флори кишечника вимагають постійного коректування, тому не нехтуйте терапією. Налагодьте харчування, щоб позбутися від хронічних запорів та інших проблем.
6
Користуйтеся народними методаміЖуйте зерна кави, гризіть яблука або морквину - ви трохи приглушите неприємний запах. Готуйте трав'яні відвари і полощіть ними рот після їжі та перед сном.