Як лікувати гострий отит.

Ефективність лікування гострого отиту залежить від своєчасності розпізнавання симптомів. У цьому випадку легше не тільки уникнути тривалого перебігу захворювання, а й розвитку інших небезпечних ускладнень (стійкої приглухуватості, мастоідіта, хронічної форми отиту).
Вам знадобиться
  • - «Анальгін»
  • - краплі «Отипакс»
  • - гліцерин
  • - борна кислота
  • - краплі в ніс « називин »,« Санорин »,« Назолін »і т.п.
  • - перекис водню
  • - розчин диоксидина
Інструкція
1
При гострій «стріляє» болю у вусі на початковому етапі розвитку гострого отиту випийте знеболююче лікарський засіб, наприклад, «Анальгін». Якщо біль спостерігається кілька днів, то тоді закапайте в слуховий прохід краплі з знеболюючим компонентом, наприклад, краплі «Отипакс», що містять місцевий анестетик лідокаїну гідрохлорид.
2
На ніч у вухо поставте марлевий тампон, який попередньо просочіть сумішшю двох розчинів - спиртового розчину борної кислоти і гліцерину. При можливості повторіть процедуру і вдень, залишивши компрес у вусі на 5-6 годин.
3
В якості зігріваючого компресу використовуйте та підігріту сіль. Однак уважно стежте за самопочуттям. При посилюється від компресу болі в слуховому проході відразу ж зніміть вузлик з сіллю.
4
Якщо слухова труба знаходиться в отечном стані, і в середньому вусі накопичується гній, то скористайтеся краплями в ніс сосудосуживающего дії, наприклад, «Назівін», «Санорин», «Назолін» і т.п. Капає по кілька крапель з інтервалом близько 6:00 в обидві ніздрі.
5
Вирізняється з вуха гнійний секрет видаляйте за допомогою ватних паличок. Процедуру очищення повторюйте до тих пір, поки ватяна паличка не залишиться чистою і сухою. Якщо гній густий, то попередньо влийте у вухо теплий (кімнатної температури) розчин перекису водню (3%), почистіть вуха, а потім закапайте підігрітий до температури тіла розчин диоксидина.
6
Якщо зазначена вище процедура через кілька днів не привела до поліпшення, то обов'язково зверніться до лікаря, який призначить антибіотикотерапію. Найбільш ефективним вважається прийом «Амоксицилін» або «Аугментину». Спосіб прийому і дозування коригується лікарем. По можливості сумістите лікування антибіотиками з фізіотерапевтичної процедурою УВЧ.
7
При гострому отиті алергічного походження купіть антигістамінні препарати, однак попередньо проконсультуйтеся з лікарем.