Як лікувати гастроентерит.

Особливості лікування гастроентериту на різних стадіях захворювання різні. В гострий період рекомендовано зняття запального процесу з метою полегшення стану. В хронічний період лікування має привести до нормалізації і відновленню функції кишечника і шлунку.
Інструкція
1
Зробіть промивання желудкаУдаленіе вмісту шлунка краще здійснювати в умовах стаціонару. Самостійно можна спробувати викликати блювоту і промити шлунок великою кількістю кип'яченої води.
2
Обмежте надходження їжі в організмЛучше всього нічого не їсти в період гострої фази захворювання - стан голоду необхідно для полегшення роботи травного тракту і отримання уявлення про тяжкість захворювання. Пийте багато, щоб не допустити небезпечного для здоров'я стану - зневоднення.
3
Дотримуйтеся спеціальної діетиЕслі стан стабілізувався, то можна розширювати раціон харчування, але поступово переходити до делікатної дієті. Не вмикайте в меню жирну і важку їжу, яка погано засвоюється. Їжте нежирні сорти м'яса, курку, слабкі бульйони, рибу, яйця. Допускається помірне споживання хліба і випічки, в'язких продуктів. Основний сенс дієти - поступово «змусити» працювати травну систему, не перевантажуючи її.
4
Пийте препарати, що містять біфідобактерііЕті кошти допоможуть відновити баланс флори і заспокоїти роздратовані слизові оболонки, тому пропийте курс препаратів протягом запропонованого часу.
5
Приймайте вітаміниГастроентеріт нерідко супроводжується авітамінозом, тому заповнюйте недолік мікроелементів за допомогою комплексних добавок.
6
Зверніться до рецептів народної медіціниНекоторие настої і відвари володіють вираженим в'язким дією, тому заварюйте окропом сухий звіробій і пижмо і вживайте протягом дня. Корисні журавлинний морс і вівсяна каша.
7
Пройдіть фізіотерапевтичне леченіеЛеченіе парафіном і зігріваючі пов'язки полегшать больові відчуття, електролікування струмами високої частоти поліпшить загальний стан і нормалізує стілець. Индуктотермия відновить баланс обміну речовин і матиме позитивний вплив на хронічні процеси.
Зверніть увагу
Клюква, що володіє антисептичною дією, також успішно застосовується в народній медицині для лікування гастроентериту. Для приготування відвару з ягід буде потрібно 20 грамів сировини, які необхідно залити окропом. Препарат тримають на повільному вогні 10-15 хвилин, після чого знімають з плити і проціджують.
Корисна порада
Лікування гастроентериту повинно бути комплексним і включати в себе декілька основних аспектів: раціональне харчування, відмова від шкідливих звичок (куріння і надмірного вживання алкогольних напоїв), застосування фармацевтичних лікарських препаратів, застосування народних методів лікування гастроентериту та, звичайно ж, фізіотерапія .