Як зняти болі при гастриті. полегшення болій при гастриті.

Гастрит - запалення слизової шлунка - досить поширений в наш час недуга. Він може несподівано нагадати про себе болями в шлунку, і не завжди поруч є лікар, щоб допомогти вам.
Інструкція
1
Можливих варіантів полегшення болю всього два - використання коштів, що знижують кислотність шлунка або ж застосування обволакивающих (антацидних) коштів, які ізолюють стінки шлунка від дії шлункового соку.
2
Знизити кислотність шлунка можна за допомогою соку сирої картоплі або капусти. Для цього сирі овочі подрібніть і пропустіть через соковижималку, або ж просто відіжміть через марлю. Досить половини склянки соку, щоб відчути полегшення. Для профілактики болю бажано проводити цю процедуру щоранку натщесерце перед їжею.
3
Подібного ефекту можна так само домогтися, якщо випити склянку води з розведеною в ній содою - одна або дві чайні ложки. При цьому ефект буде більш швидким, але зловживати содою не слід - вона в цілому шкідливо позначається на слизовій шлунка. Допомагає полегшенню болю і мед, застосовувати який потрібно так само розведеним у теплій воді.
4
Єдине застереження - застосовувати всі ці кошти можна тільки при гастриті з підвищеною кислотністю шлункового соку. При зниженій кислотності вони можуть тільки посилити напад. В такому випадку вам слід застосовувати антацидні засоби промислового виробництва - «Белластезі», «Маалокс», «Альмагель-А», «Фосфалюгель». Всі вони випускаються у вигляді суспензій, які швидко обволікають стінки шлунка і заспокоюють слизову. Тому ефект від зазначених та їм подібних засобів практично миттєвий. До того ж багато з них включають в своєму складі знеболюючі компоненти, що прискорюють полегшення болю. Застосовувати їх можна і при зниженій кислотності, оскільки антацидні препарати не змінюють кислотність шлункового соку.
5
Якщо ж у вас, так званий гострий гастрит, викликаний отруєнням кислотами, лікарськими засобами або їжею - у жодному разі не можна займатися самолікуванням. Відразу ж після виявлення симптомів гострого гастриту викличте швидку допомогу і дайте хворому якомога більше теплого пиття, щоб розбавити концентрацію подразників. Припустимо також дати хворому абсорбент - активоване вугілля або «Полісорб».