Як увійти в регістр.

Системний реєстр Windows - це «місце», в якому зберігається інформація про всі встановлені на комп'ютері програми, файлах, асоціаціях документів, системних настройках, персональних налаштуваннях користувачів комп'ютера та багато іншого. У фізичному сенсі, реєстру не зберігається в якомусь певному місці, він будується з безлічі файлів, що зберігаються в різних системних папках. Системний реєстр - дуже складна структура, працювати з якою потрібно акуратно.
Інструкція
1
Для того щоб увійти до реєстру Windows є як мінімум три способи. Перший з них полягає у безпосередньому покроковому переході в певну частину системного меню, яке відповідає за роботу з записами реєстру. Щоб туди потрапити необхідно пройти за наступною адресою: Системний диск C -> папка Windows -> папка System32. У папці,, вам необхідно знайти файл з назвою regedit.exe або regedit32.exe. Після цього, подвійним натисканням лівої клавіші миші, відкрити вказаний файл. Перед вами відкриється вікно програми для редагування реєстру.
2
Наступний спосіб полягає у використанні вбудованого меню «Виконати», яке розташовується в панелі «Пуск». Для того щоб запустити редактор реєстру пройдіть за адресою: «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» -> «Виконати». Після запуску програми, перед вами відкриється невелике вікно. У рядку для введення тексту наберіть regedit і натисніть клавішу Enter. Після цих дій перед вами також відкриється меню програми для редагування системного реєстру.
3
Основна мета роботи з реєстром - очищення його від непотрібних записів після видалення програм. Вручну подібні операції проводити досить складно, тому що залишилися записи і ключі розкидані по різних гілках. Для того щоб спростити і автоматизувати завдання, можна скористатися програмами, альтернативними стандартному редакторові реєстру Windows. Крім звичайних функцій редактора реєстру, вони мають цілий комплекс утиліт, що дозволяють в автоматичному режимі справлятися з різними проблемами. Що зрештою, стабілізує і оптимізує роботу всієї системи. Для того щоб почати ними користуватися, програми необхідно завантажити та встановити на свій комп'ютер. Серед безлічі представлених додатків, можна виділити наступні: RegRun Security Suite Gold, Reg Organizer, Abexo Registry Cleaner, Registry Mechanic та інші.
Зверніть увагу
Перед внесенням до реєстру будь-яких змін, настійно рекомендується зробити резервну копію всього реєстру або змінною частини.
Серед комп'ютерних термінів зустрічаються два слова, схожих за звучанням - реєстр і регістр, деякі починаючі користувачі плутають їх між собою. Найчастіше, цікавлячись тим, як зайти в регістр, людина має на увазі реєстр. І навпаки, коли мова йде про те, що необхідно враховувати регістр, новачок каже «реєстр».
Інструкція
1
Термін «регістр» використовується для позначення введення літер - малих і заголовних. У такій регістр ніхто не входить. Введення малих літер відбувається в звичайному порядку, для заголовних букв використовується клавіша Shift або режим Caps Lock. Звичайно, існує ще регістр процесора - цифрова електронна схема, яка служить для тимчасового зберігання двійкових чисел. Але більша частина регістрів в процесорі використовується самим процесором і недоступна для користувача.
2
А ось до реєстру цілком можна зайти і подивитися дані, що містяться в ньому. У системному реєстрі містяться відомості про те, як повинен працювати комп'ютер: дані про встановлені програми, настройки папок, конфігурація устаткування, інформація про профілях користувачів, про різні портах. В операційній системі Microsoft Windows існує спеціальна програма, призначена для роботи з реєстром.
3
Ніколи не вносьте зміни до реєстру, якщо не впевнені в тому, що робите і для чого це потрібно. Некоректні значення в реєстрі можуть привести до збоїв в роботі комп'ютера або повністю порушити налагоджене функціонування системи. У певних випадках ситуацію можна виправити, запустивши комп'ютер з останньої робочої конфігурацією, але в більшості випадків це не врятує - систему доведеться встановлювати заново.
4
Щоб запустити редактор реєстру (тобто зайти в реєстр), через меню «Пуск» викличте команду «Виконати». У порожнє поле введіть без пробілів, лапок або інших зайвих друкованих знаків regedit або regedit.exe та натисніть клавішу Enter або кнопку ОК, - відкриється нове діалогове вікно. Щоб вийти з реєстру, у верхньому рядку меню редактора виберіть пункт «Файл» і команду «Вихід» або натисніть на значок «Х» в правому верхньому куті вікна.