Як виправити кривизну ніг без операції. Як можна виправити крівізіну ніг в домашніх умовах.

Красиві, довгі ноги - це предмет заздрості серед жінок і захоплення серед чоловіків. Однак природа далеко не всіх наділила рівними, стрункими ніжками. Для того щоб це виправити, частина дівчат вирішується на дорогі і ризиковані операції. Але існують методи випрямлення ніг без хірургічного втручання.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що у малюка криві ніжки, не турбуйтеся, це можна виправити. Зверніться за порадою до педіатра. Лікар може прописати масаж і лікувальну зарядку. Буває й так, що причиною кривизни кісток стає нестача кальцію в організмі. Тому, після проведення аналізів, фахівець може рекомендувати прийом медикаментів, для відновлення кальцію.
2
Якщо ноги криві у дорослої людини, виправити цей дефект буде складніше. Спробуйте почати займатися танцями. Причому тут не настільки важливо, якими саме. Підберіть собі такі, які припадуть вам до душі і принесуть задоволення. Такими танцями можуть виявитися і сучасні напрямки, такі як хіп-хоп, вуличні танці. Можна займатися і художніми, і спортивними. Однак найкращого результату досягти допомагають переважно заняття бальними танцями. Саме цей різновид на ноги надає максимальне навантаження. Підійдіть до занять відповідально, прикладіть максимум зусиль.
3
Без операційного втручання випрямити ноги можна і за допомогою спеціальних гімнастичних комплексів вправ. Зараз їх існує досить багато. Виконуйте не просто одно-два вправи. Максимального ефекту ви досягнете, якщо зберете з них цілий комплекс, який буде підходити саме вам і буде впливати на кожну ділянку ніг окремо. Головне, що вам потрібно запам'ятати, так це те, що вправи потрібно виконувати регулярно. В іншому випадку видимого ефекту не настане.
4
Вищеперелічені способи усунення кривизни ніг не у всіх випадках можуть допомогти. Буває й так, що без втручання хірурга не обійтися. У даній ситуації боятися нічого. Спочатку зверніться в клініку до фахівця. Він вас обстежить і підбере вам індивідуальну терапію.