Як відправити файл по пошті. Як відправити збереження гри поштою.

Кожен, хто починав користуватися інтернетом, рано чи пізно вставав перед проблемою відправки фалів зі свого комп'ютера іншим користувачам. Це нехитре дію багатьох ставило в глухий кут.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - електронна пошта
  • - файл
Інструкція
1
Для початку нам потрібна зареєстрована обліковий запис на одному з поштових серверів або поштова програма, налаштована на роботу з вашим поштовим ящіком.Прежде все, щоб відправити файл по електронній пошті, потрібно створити лист в якому ми і відправимо цей файл. Для цього натисніть на кнопку «Написати листа».
2
В поле «Кому» впишіть адресу електронної пошти людини, якій ви хочете послати файл. Практично всі поштові сервера і програми підтримують можливість відправки листів одразу на кілька адрес. Так що ви можете відправити файл не тільки одній людині, але і зробити справжню масову розсилку, вказавши більше одного адреса.Также можна заповнити поле «Тема». Але можна залишити його і без уваги. Теж саме робимо і з полем, куди треба вводити текст листа - заповнюємо тільки по необхідності.
3
Тепер необхідно до листа прикріпити потрібний файл. Для цього тикаємо на кнопку «Прикріпити файл» або «Вибрати файл». З'явиться вікно провідника, в якому необхідно знайти і вибрати потрібний файл. Тиснемо «ОК» і чекаємо, поки файл завантажиться на сервер.После цього можна прикріпити ще один або декілька файлів.
4
Залишається тільки відправити лист одержувачу. Переконайтеся, що адреси, на які ви відправляєте кореспонденцію, вказані вірно і тисніть кнопку "Відправити лист".
Зверніть увагу
Переконайтеся не тільки в тому, що ваш поштовий сервер може відправляти файл такого розміру, але і в тому, що поштова служба одержувача здатна приймати файли з такою вагою, а то пошта просто не дійде до адресата.
Корисна порада
На всіх системах електронної пошти установлені обмеження розміру файлів, які можна відправити. Якщо ж ваш файл занадто великий, можете залити його на файлообмінник та надіслати другу посилання на нього, або в спеціальній програмі розбити файл на кілька частин і послати їх окремо.