Як оформити електронний лист.

Сьогодні, в комп'ютерну епоху, необхідно знати правила ділового листування та дотримуватися їх при написанні особистих, рекомендаційних, вітальних та інших листів. Також, дотримання правил ділової переписки свідчить про вашу ввічливості і про повагу до адресата.
Інструкція
1
Ділові листи прийнято писати на фірмових бланках. На них вже повинні матися реквізити організації, тому навіть в електронному листі має бути вказана вся інформація про компанію.
2
Трохи нижче реквізитів, з правого боку, слід вказати дату відправлення, причому місяць коштує писати літерами (12 травня 2011 р). У міжнародній листуванні не вживаються прийняті у нас скорочення (12.05.11). В США, наприклад, спочатку вказують місяць, а потім число (12 травня 2011).
3
Нижче, з лівого боку, не роблячи новий абзац, пишуть ввічливе звернення. У Росії після вступного звернення часто ставиться знак оклику. У міжнародній практиці прийнято ставити кому.
4
Наступного після звернення рядку необхідно позначати тему листа. Для цього можна поставити "Re:" (англійське «in Reference to» - відносно, що стосується). Наприклад, "Re: У відповідь на ваш телекс oт 18 травня 2011".
5
Якщо лист присвячено лише одній темі, то її можна вказати в полі, одразу після електронної адреси. Але якщо листування ведеться відразу з декількох питань, то краще позначити їх відразу після звернення. Таким чином вдасться розбити лист на відповідне число блоків.
6
Все більшої популярності набирає так званий цельноблочний стиль написання. При цельноблочном стилі абзаци починаються не з відступом на 5 прогалин, а вирівнюються по лівому краю. Якщо ви хочете чітко відокремити абзаци один від одного, то кожен новий абзац починайте через 3-4 пробілу.
7
Закінчують лист зазвичай компліментом. В основному вживають комплімент «Щиро Ваш» («Sincerely yours»). Також можна обмежитися добрими побажаннями: «Найкращі побажання пану ...», «З найкращими побажаннями», «Прийміть мої найкращі побажання» («My best regards») і т.д.