Як відновити гаманець.

Електронні гаманці WebMoney користуються популярністю у багатьох людей, завдяки своїй зручності і універсальності, а також завдяки високому ступеню безпеки. У зв'язку з тим, що WebMoney приділяє серйозну увагу захисту персональних даних і ваших коштів, можуть виникнути проблеми з відновленням свого гаманця в разі переустановлення операційної систему чи зміни комп'ютера. Як знову отримати доступ до свого гаманця?
Інструкція
1
Перш, ніж переходити на нову систему або новий комп'ютер, знайдіть свій унікальний файл ключів і переконайтеся, що ви маєте до нього доступ. Розширення файлу ключів - * kwm.Еслі ви не можете знайти файл або втратили пароль до нього, створіть новий файл ключів. Запустіть програму WM Keeper Classic, за допомогою якої більшість користувачів роблять грошові операції в своїх WM-гаманцях.
2
В панелі меню виберіть «Інструменти», зайдіть в параметри програми і відкрийте вкладку «Безпека». Там виберіть пункт «Зберегти ключі в файл» .Запішіте і збережіть код доступу до файлу ключів, який ви задаєте в цьому меню - якщо ви його забудете, файл буде не відновити. Також необхідно запам'ятати і записати свій ID і пароль, що дає до нього доступ.
3
В графі збереження відзначте також пункт «Копіювати файл гаманців». Файл гаманців збережеться в розширенні * pwm.Без файлу гаманців ви зможете працювати, на відміну від файлу ключів, який повинен бути присутнім обов'язково при відновленні. Однак у файлі гаманців міститься інформація про ваші перекладах, історія повідомлень і грошових операцій, та інші важливі моменти, які не варто втрачати.
4
Коли ви заново встановіть WM Keeper Classic, увійдіть в нього, використовуючи WM ID і унікальний пароль. Вкажіть шлях до файлу ключів, який ви заздалегідь створили. Потім він видасть повідомлення про те, що файл гаманців не знайдений, і запропонує створити новий або завантажити наявний. Якщо ви зберегли попередньо свій файл гаманців в потрібному розширенні, вкажіть до нього шлях, і програма його відкриє. Якщо ж файлу гаманців у вас немає, створіть новий.