Як відпустити довге волосся.

Довгі волосся асоціюються з жіночністю і ніжністю. Дівчат зі значною копицею волосся чоловіка воліють більше, ніж коротко обстрижених дівчат. Як же відпустити довге волосся?
Інструкція
1
Відпускання волосся - довгий і трудомісткий процес. Не всі дівчата на таке здатні. Зазвичай настає етап, який можна назвати "ні туди, ні сюди". Волосся і не довгі, і не короткі. Немає форми, якихось ліній. У цей період голова виглядає дивно і недоглянуті. Дівчата починають нервувати і йдуть в перукарню, роблять стрижку, а потім шкодують. Необхідно перечекати цей складний час.
2
Доглядайте за своїм волоссям. Для початку виберіть правильний шампунь. Використовуйте шампунь, відповідний саме вашому типу волосся, а потім проаналізуйте отримані результати. Після хорошого шампуню ваше волосся повинні блищати, на них повинен бути відсутній жир, і, як наслідок цього, волосся повинне бути промиті, і на шкірі голови мають бути відсутні ознаки подразнення.
3
Підберіть гарну гребінець для волосся. Найкраще купувати гребінець з натуральних матеріалів. Приміром, дубові гребінця заспокоюють волосся, а щітки з натуральною щетиною не травмує шкіру голови і не пошкоджує структуру волосся. Але на таку щітку доведеться розщедритися.
4
Використовуйте різні маски для волосся, при цьому можна користуватися як покупними, так і тими, які ви зробите в домашніх умовах. Сприяє росту волосся відвар кропиви, реп'яхову олію, суміш кори дуба і лушпиння ріпчастої цибулі.
5
Також можна робити масаж голови, стимулюючи тим самим циркуляцію і приплив крові до шкіри. На цю процедуру зазвичай витрачається не дуже багато часу (пару хвилин в день), але вона є дуже дієвою та ефективною.
6
Освіжайте свою зачіску. Слід два рази на місяць отстрігать посічені і мертві кінці, які краси вашому волоссю не надають, а тільки збільшують їх і роблять менш привабливими.
7
Є ще один вихід їх ситуації. Якщо ви хочете довгі і здорове волосся, а відпускати їх не здатні фізично, скористайтеся однією чудовою перукарні послугою - нарощування волосся. І вовки ситі, і вівці цілі.