Як створити свій щоденник.

Останні кілька років у Росії набирають популярність мережеві щоденники-блоги. З їх допомогою можна познайомитися з цікавими людьми, дізнаватися багато нового і корисного. Для того щоб зануритися у все різноманіття мережевого життя, потрібно створити свій щоденник.
Інструкція
1
Для початку потрібно вирішити, для чого вам потрібен блог. Для спілкування, читання різних спільнот або просування ідей? Для кожної мети підходять різні сервіси.Livejournal - це, мабуть, найпопулярніший сайт. У блогосфері його називають ЖЖ (Живий Журнал). Тут є можливість створити власний блог або ком'юніті (співтовариство). Найчастіше юзери (користувачі) публікують записи, які передбачають обговорення. Є й винятки, наприклад, коли журнал відкритий тільки владельцу.Liveinternet - російський сайт онлайн-щоденників. Коротка назва - ЛиРу. Тут формат скоріше "щоденниковий", ніж блогерський. Сервіс розрахований, в основному, на "особисте" спілкування.
2
Після того, як ви визначилися з сайтом, можна приступати до реєстрації щоденника. Процедура стандартна, досить проста. Система запропонує вам вказати логін і пароль, інформацію про себе, вибрати відповідний дизайн та налаштувати "особисті" опції такі, як стрічка друзів, приватні списки, приховування коментарів і т.д. У ЖЖ є розгорнута система FAQ (відповіді на часті запитання) , яка допоможе освоїтися на сайті. На ЛиРу допоможуть освоїтися поради від творця сайту та користувачів, які можуть взяти вас під "опіку". Після того, як ви зберегли вибрані настройки, можна переходити до найголовнішого - записам.
3
Цінність будь-якого блогу в інформації, яка в ньому міститься. Будь це останні новини або особисті записи. Кожен запис - це "пост". У першому пості ви можете розповісти про себе, свої захоплення. Дуже швидко до вас на "вогник" стануть заходити інші користувачі. Починаючи з цього моменту ви можете вибирати друзів. В жж цей процес називається френдованія, на ЛиРу - додаванням в друзі. Сенс однаковий - всі вибрані вами блоги з'являються у вас в стрічці друзів, і ви можете відстежувати нові пости френдів і залишати комментаріі.Ви знайшли цікавих вам людей? Відмінно. Тепер можна заглиблюватися в цікаві для вас теми. Прямуйте до профільних співтовариства.
4
Співтовариства - це свого роду форум, де кожен пост - це запрошення до обговорення цікавить теми. Співтовариств в ЖЖ і на ЛиРу безліч: починаючи з любителів домашнього миловаріння і закінчуючи початківцями линуксоидов з Канади. Але якщо ваш інтерес настільки специфічний, що співтовариства для нього ще не створено, не турбуйтеся - створіть своє. Процес створення спільноти практично нічим не відрізняється від процесу створення щоденника. Поради користувачів допоможуть вам у цьому.
Особисті щоденники в інтернеті іменуються блогами. Блоги заводять з різними цілями - ділитися життям з друзями, віщати інформацію для широкого кола і просто для себе в якості виливів думок.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Блогінг - найширше інтернет-рух. Сьогодні кожен 10 житель планети має свій щоденник в мережі. Програмісти зметикували популярність блогів і в даний час доступні безліч серверів, на яких будь-який бажаючий може завести свою сторіночку. Саме на них і варто звернути увагу тим, хто тільки збирається влитися в натовп блогерів.
2
Один з найпопулярніших в світі майданчиків для створення блогу -http://www.livejournal.com/. Живий журнал (так перекладається назва порталу) готовий надати майданчики абсолютно безкоштовно для ведення блогів, щоденників, форумів та інших цілей. Для роботи на порталі необхідно створити свій аккаунт. Для цього зайдіть на http://www.livejournal.com/, на головній сторінці ознайомтеся з можливостями живого журналу.
3
У правому верхньому куті пройдіть по посиланню «Створити акаунт», пройдіть кілька кроків реєстрації. Заповніть просту форму, вказавши ім'я, свою пошту, пароль до майбутньої облікового запису. Ім'я користувача - майбутній нік в системі, який буде відображатися на засланні на вашу сторінку. Далі заповніть ще кілька полів і натисніть «створити акаунт». Після цього на вказану вами пошту прийде лист-підтвердження з посиланням, по якій ви перейдете на свою власну сторінку.
4
Налаштуйте свій інтернет-щоденник відповідно до ваших пристрастями. Живий журнал славиться демократією в області оформлення сторіночок - ви самі вибираєте теми, розташування полів на сторінці і т.д. Заповніть інформацію про себе, завантажте фотографію або будь-яку картинку, яка буде відображатися біля кожного вашого поста, і приступайте до заповнення свого журналу. Пишіть свої думки, діліться подіями, вставляйте фото і музику, коментуйте чужі записи і підписуйтесь на оновлення цікавих вам сторінок. Ваш щоденник повністю під вашим контролем.
Корисна порада
Якщо вам не сподобався Живий журнал, спробуйте інші сервери. Наприклад, diary.ru, blogspot.com, blog.ru.