Як знищити котячий запах. знищити запах котячої сечі з паркету.

Кішки - прекрасні домашні тварини: тихі, ласкаві, грайливі. Скільки радості і любові приносять нам ці чотириногі пушистики. Однак часто з тваринами бувають проблеми, одна з яких - неприємний запах .
Інструкція
1
Якщо ви прихистили у себе вдома кішку, головним завданням стане привчити її до лотка. Показуйте кішці її місце, гладьте її після того, як вона побуде в лотку. Спробуйте різні наповнювачі для лотка: пісок, стружка тирси, хімічні наповнювачі з гранулами різного розміру (великі гранули підходять для довгошерстих кішок, дрібні - для гладкошерстних і кошенят). Спостерігайте за своїм вихованцем: який наповнювач йому більше подобається, який краще вбирає запах.
2
Якщо ваш кіт ще не привчився з лотка, спробуйте на рівні інстинктів донести до тварини, що у нього є своє особисте місце. Промокніть папером котячу сечу з «недозволеному» місця і залиште папір у лотку. Кішка відчує свій запах і швидше привчиться до лотка.
3
Якщо у вас живе кіт, задумайтеся про кастрацію. Некастровані коти залишають їдкий сильний запах, навіть якщо ходять виключно в лоток. Крім того, навесні вони починають мітити територію: від кутів в квартирі до вашої улюбленої взуття. Каструвати кота можна після того, як йому виповниться півроку.
4
«Відмити» котячий запах не просто. Якщо зіпсовані ваші одяг, взуття та килими, віднесіть їх в хімчистку.
5
Позбутися від запаху в кутах можна, якщо промити брудне місце розчином оцту або білизни. Як правило, кішки не терплять ці різкі запахи і будуть уникати оброблених місць. Працюйте з їдкими речовинами тільки в рукавичках і масці.
6
Кішки не люблять запах цитрусових. Виперіть пахне річ, додавши до порошку сік або ефірну олію цитрусових. Фруктовий запах переб'є котячий, і надалі тварина буде уникати обробленої речі.
7
Цитрусові допоможуть врятувати ваші домашні квіти. Якщо кішка любить гадити в горщиках із землею, просто розкладіть на поверхні кірки від апельсинів, лимонів, грейпфрутів. Поки запах цитрусових зберігається, кішка не підійде до квітки.
8
Відвідайте ветеринарні аптеки та зоомагазини. У них продаються спеціальні спреї, що видаляють їдкий котячий запах, а також засоби, що відлякують тварина від улюблених кутів.