Як відкрити кілька фотографій в Photoshop. Як відкрити в фотошопі кілька фотографій.

Досить часто при роботі в Adobe Photoshop виникає необхідність поєднання фрагментів кількох фотографій . Але як це зробити, якщо ви не настільки близько знайомі з цим графічним редактором. Як відкрити відразу декілька зображень?
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -програма Adobe Photoshop;
  • -файли-фотографії.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно відкрити фотографії в окремих закладах, то зайдіть у розділ «Файл», далі натисніть «Відкрити», запустивши тим самим програму вибору зображень для завантаження в Photoshop. Ви можете зробити все це швидше, якщо натиснете одночасно клавіші CTRL + O. Потім виберіть у програмі необхідну вам фотографію і клацніть по ній лівою кнопкою миші. За другою вибраної фотографії клацніть мишею, попередньо затиснувши клавішу CTRL. Після цього ви помітите, що в рядку «Файл» відображаються назви двох фотографій. Таким способом можна вибрати стільки файлів, скільки вам необхідно. Коли всі фотографії будуть відзначені, натисніть «Відкрити» та вибрані файли завантажаться в Photoshop в окремих вкладках.
2
Якщо у вас немає бажання користуватися пошуком безпосередньо через меню Photoshop, то відкрийте провідник Windows. Для цього двічі клацніть мишкою по ярлику «Мій комп'ютер» («Комп'ютер») або натисніть одночасно клавіші WIN + E. Далі знайдіть папку, де розташовані цікавлять вас фотографії. Запустіть Photoshop і поверніть його у вікно, розташувавши так по відношенню до папки з зображенням, щоб їх було зручно перетягнути. Виділіть потрібні фотографії, затиснувши клавішу CTRL, і перетягніть їх мишею у вікно редактора. Він відкриє кожну із зазначених фотографій в новій вкладці.
3
Якщо ви хочете щоб одна фотографія була поміщена в іншу, то натисніть одночасно CTRL + O і відкрийте першу фотографію. Як тільки редактор завантажить її, відкрийте розділ «Файл» і натисніть кнопкою миші на пункт «Помістити». Перед вами знову відкриється діалог вибору файлу, і в ньому вже відкрийте другу фотографію. Після цих дій обидві фотографії будуть розміщені в одному шарі. Ви можете змінювати розміри зображення за допомогою переміщення точок, розташованих в його кутах.
Деякий програмне забезпечення поставляється не тільки у вигляді настановних пакетів на CD/DVD-дисках, але і в якості запакованого в архів програми. З архіву неможливо зробити установку, тому файли в ньому запаковані за спеціальним алгоритмом. Тому перед установкою архів необхідно розпаковувати, а потім виконати дії, що рекомендуються при установці даної програми. В архіві може міститися будь-яке програмне забезпечення, ми розглянемо приклад розпакування архіву з програмою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення WinRar, Total Commander, Adobe Photoshop в архіві.
Інструкція
1
Існує багато програм, які працюють з архівами. Найбільш популярною серед користувачів персональних комп'ютерів є утиліта WinRar. Програма включає в себе широкий спектр дій по створенню і редагуванню будь-яких типів архівів. Програма є платною, але вона має 30-денний безкоштовний доступ, Можливо ви в підсумку вирішите купити цю утиліту. Якщо вам потрібно розпакувати архів всього один раз, WinRar доведеться до місця. Завантажити програму можна з офіційного сайту розробника.
2
Після установки і запуску програми перед вами з'явиться головне вікно програми, яке зовні нагадує панель провідника. Для розпакування вашого архіву з програмою Adobe Photoshop знайдіть шуканий архів і натисніть кнопку «Витягнути» на головній панелі. У меню, виберіть шлях до папки, в яку ви хочете витягти файли архіву, потім натисніть кнопку «ОК». Процедура вилучення файлів підійшла до кінця.
3
В файловому менеджері Total Commander є вбудовані утиліти різних архіваторів. Якщо ви звикли до цієї програми, розпакування архівів буде справою кількох секунд. У лівій або в правій панелі знайдіть архів Adobe Photoshop, на протилежній панелі відкрийте папку, в яку ви хочете витягти файли архіву. Перейдіть на вкладку з архівом (натисканням кнопки Tab), натисніть меню "Файли", потім виберіть пункт «Розпакувати» (або натисніть клавіші Ctrl + F9). У віконці перевірте назву архіву та шлях до папки, потім натисніть кнопку «ОК».