Як намалювати мурашки.

Малювання - творчий процес, в чому залежить від навичок і фантазії художника. Втілювати на папері предмети, які не відрізняються від реальних, - справа досить важка. Не всі, наприклад, знають, як намалювати мурашки , щоб його було важко відрізнити від справжнього.
Вам знадобиться
  • -карандаш;
  • -ластік;
  • -лист паперу;
  • -фарби або кольорові олівці.
Інструкція
1
Намалюйте невеликий вертикальний овал, витягнутий вниз: він послужить головою мурасі. Далі ближче до правої верхньої кордоні овалу прірісуйте ще чотири, значно менших за розміром, ніж перший. Розташуйте їх по кривій лінії праворуч від голови, впритул один з одним, а останній овал зробіть найменшим. У вас вийшло п'ять овалів, наступних один за іншим. Зітріть кордони, що розділяють намальовані фігури: все, крім першої (де голова) та останньої, яка буде відокремлювати одну частину тіла від іншої. Завершіть намальоване перевернутої яйцевидної фігурою, різко звужується до низу. Розташуйте її праворуч від малого овалу так, щоб останній був посередині, а сама фігура була нахилена трохи вперед.
2
Приступите до малювання лапок комахи. Мураха розташовується до вас боком, тому повністю промальованих лапок має бути три. Починайте їх малювати від самого маленького овалу і рухайтеся в сторону голови. Не забудьте, що кінцівки повинні складатися приблизно з п'яти примикають один до одного частин. Коли ближні до вас лапки будуть готові, зробіть натяк на далекі (які знаходяться за тілом мурашки), намалювавши тільки їх початок у тулуба і кінець на землі.
3
Тепер поверніться до голови. У верхній частині першого овалу намалюйте по центру круглий очей. А нижню частину голови трохи подовжите, зовсім трохи загнув її вниз. Намалюйте вусики у формі прямої цифри сім, враховуючи, що горизонтальна частина вусика повинна бути довше вертикальної, і трохи нахиліть її вперед.
4
Приступите до зафарбовування получившегося мурашку і нанесенню тіней. Почніть з задньої частини тулуба. Перш ніж зафарбовувати, розділіть її вертикальними изгибающимися лініями на 4 частини. Це додасть малюнку реалістичність. Далі по всьому контуру мурашки намалюйте невеликі волоссячко. І після цього зафарбовуйте все інше, залишаючи деякі частини комахи світлими.