Як відкрити електронну пошту.

Перед кожним користувачем, підключеним до Інтернету рано чи пізно постає питання вибору поштового сервісу. Але від їх кількості і, загалом-то, ідентичного обслуговування очі розбігаються.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до Інтернету
Інструкція
1
Для початку визначтеся, яким типом сервісу ви збираєтеся користуватися, платним або безкоштовним. Хоча в інтернеті є і платні поштові сервери, переважна більшість наших співвітчизників роблять вибір на користь безкоштовної електронної пошти. Воно й зрозуміло. Рівень сервісу в найбільших компаній знаходиться на найвищому рівні і практично не відрізняється від платних хостингів. Так навіщо ж витрачати кровно зароблені гроші? Серед безкоштовний серверів електронної пошти в Росії особливою популярністю користуються наступні сайти: www.mail.ru, www.rambler.ru, www.yandex.ru, www.gmail.com. Менш популярний, але вартий уваги, поштовий сервіс від www.yahoo.com.
2
Після того, як ви вирішили зупинити свій вибір на безкоштовній пошті, залишилося тільки визначити, який з перерахованих вище сайтів підходить саме вам. Тут є кілька критеріїв, за якими можна порівнювати вищеперелічених поштових гігантів: розмір поштової скриньки, функціональність, зручність використання і дізайн.Для багатьох головним фактором є розмір поштової скриньки. Від цього залежить кількість листів, які ви можете зберігати на сервері безкоштовної пошти і розмір файлів, які вам можуть надсилати на цей поштовий адрес.В цьому питанні лідирують два російських поштових сервісу Mail.ru і Yandex.ru. Ці гіганти пропонують зареєструвалися отримати в розпорядження ящики по 10 ГБ. причому на Mail.ru можна, при необхідності, хоч до нескінченності збільшувати цей розмір порціями по 2 ГБ. Чи не далекий від цього показника і один з найбільш популярний поштових сервісів світу Gmail.com - трохи більше 7 Гб.
3
Далі визначитеся з набором функціональних обов'язків, які зможе виконувати ваш електронну поштову скриньку. Зараз в стандартний набір входять такі сервіси, як блокування спаму, антивірус, чорний список, адресна книга і т.д. Але у багатьох поштових сервісів є й специфічні особливості. Наприклад, за допомогою поштової скриньки від Mail.ru можна спілкуватися з друзями в режимі реального часу, як ви це робите за допомогою ICQ. Крім того, в Mail.ru пошта вбудована в соціальну мережу від цього провайдера і є сполучною ланкою між користувачами цієї сеті.Такіе компанії, як Yandex і той же Mail.ru пропонують користувачам завантажити окрему програму - поштовий клієнт, який дозволить користуватися послугами свого електронного ящика і без браузера.Еті ж компанії дають можливість встановити таку ж клієнтську програму і на мобільний телефон, щоб перевіряти свою електронну скриньку з будь-якої точки, де є стільниковий мережу.
4
Ще одним важливим кроком при виборі пошти є зручність використання своєї поштової скриньки. Багато компаній можуть надати сучасні сервіси, але не здатні красиво все це упакувати. Особливо на російському ринку важко доводиться західним компаніям, які заточені під американських і європейських юзерів. Тому такий гігант, як yahoo.com не дуже популярний у нас в країні.
5
При всіх рівних показниках для вас визначальним може стати дизайн та оформлення сайту. Тут вже радити нічого не можна - на смак і колір товаришів немає. Головне тільки, щоб цей фактор не став для вас основним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HHE_UKQLykc
Зверніть увагу
Найчастіше виникають проблеми, коли іноземці намагаються надіслати листи на російську електронну пошту. Так що, якщо ви ведете активне листування з представниками інших країн, краще відкрийте собі поштову скриньку на gmail.com або yahoo.com