Як очистити кеш.

Кеш - набір картинок, відеофайлів, знімків сторінок та інших матеріалів з відвіданих вами сайтів. Кожен ваш візит на новий сайт супроводжується записом таких даних. При повторному перегляді завантаження інтернет-ресурсів відбувається швидше, так як багато відображаються матеріали беруться не з інтернету, а з кеш-пам'яті. Але великий обсяг збереженої інформації може уповільнити роботу комп'ютера. З цієї причини кеш рекомендується періодично очищати. Зробити цю процедуру допоможуть кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, на якому потрібно видалити кеш
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, то для очищення кеша натисніть на напис «Сервіс» у верхній частині екрану і в розкрився списку виберіть пункт «Властивості оглядача». У вікні виберіть вкладку «Загальні» і знайдіть розділ «Історія перегляду. Видалення тимчасових файлів, історії перегляду, куки-файлів, запомненних паролів і даних з веб-форм ».
2
Натисніть кнопку «Видалити ...» і у вікні відзначте галочкою пункт «Тимчасові файли Інтернету. Копії веб-сторінок, зображення і медіафайли, збережені для прискорення повторного перегляду ». Після чого натисніть на напис «Видалити».
3
Для видалення кешу в браузері Opera клацніть по пункту «Інструменти» у верхньому меню і у випадаючому списку перейдіть в розділ «Налаштування». У вікні клацніть по вкладці «Додатково» і виберіть пункт «Настройки». Знайдіть рядок «Історія і кеш» та натисніть знаходиться поряд кнопку «Очистити».
4
Щоб очистити кеш в Mozilla Firefox, виберіть пункт меню «Інструменти» і в списку, що розкрився клацніть по напису «Настройки». У вікні перейдіть у вкладку «Конфіденційність», де знайдіть рядок «Особисті дані». Натисніть кнопку «Очистити зараз» біля цього пункту.
5
Якщо ви хочете видалити кеш в Google Chrome, то клацніть видає гайковий ключ, що знаходиться в правому верхньому куті екрану. У списку, що розкрився перейдіть в пункт «Інструменти» та натисніть на напис «Видалення даних веб-перегляду». У вікні «Очистити дані переглядача» відзначте галочкою пункт «Очистити кеш» та натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
6
Для очищення збереженого кеша в браузері Safari клацніть по кнопці, що відповідає за настройки, в правому верхньому куті екрану. У списку натисніть «Скинути Safari». Потім виберіть «Очистити кеш» та натисніть кнопку «Скинути».