Як поставити на вхід комп'ютера пароль. Як поставити пароль на вхід в ноутбук.

Хочете, щоб ваша інформація в комп'ютері була конфіденційною? Або щоб діти без вашого відома не могли входити в систему? Поставте пароль. Тим більше, що зробити це досить просто. І багато часу не займе.
Інструкція
1
Можна поставити пароль на вхід в систему комп'ютера в такий спосіб. Для початку натисніть на кнопку «Пуск», яка знаходиться в лівому нижньому куті екрану. Перед вами з'явиться меню, в якому потрібно буде вибрати пункт «Панель управління». Пам'ятайте: для того щоб встановити пароль, потрібно, щоб на комп'ютері був поділ на користувачів. В «Панелі управління» виберіть «Облікові записи користувача».
2
Якщо у вас є поділ на декількох користувачів, то виберіть пункт «Ваш профіль». Якщо ж користувач один, обліковий запис буде єдиною. І, значить, ваша задача спрощується. Після цього ви і задаєте пароль. Для цього у вікні введіть буквено-числові значення, які і будуть "охороняти" вашу систему від вторгнень. Потім повторіть введену комбінацію символів ще раз. Після чого введіть ключове слово або фразу, які служитимуть вам нагадуванням в разі, якщо ви забудете свій пароль. Всі ці дії для кожної з облікових записів (у разі, якщо їх декілька) будуть абсолютно ідентичними.
3
Якщо ж у вас немає поділу на користувачів, і доступ до комп'ютера не обмежений у всіх членів сім'ї або колег, ви все одно можете захистити свою конфіденційну інформацію. Для цього вам всього лише потрібно створити свою окрему від усіх обліковий запис в розділі «Облікові записи користувачів». А потім вже по знайомій схемі встановити саме на неї пароль. Таким чином ви зможете захистити свою особисту інформацію від чужих очей.
4
Як варіант, пароль на вхід в систему можна встановити вже в Біосе. Це роблять для того, щоб не дати комп'ютеру завантажитися взагалі. В цьому випадку потрібно увійти в БІОС в той момент, коли комп'ютер проходить планове тестування після включення і встановити пароль.
Зверніть увагу
Не забудьте і про те, що, в основному, паролі на вхід в систему встановлює та людина, яка володіє правами адміністратора.
Корисна порада
Пам'ятайте, що ключове слово або фраза, які ви придумаєте як нагадування забутого пароля, будуть видні всім користувачам комп'ютера (якщо такі є) при завантаженні вікна вітання. Там, де потрібно вводити пароль.