Як друкувати формули в ворде. Як друкувати реакції з хімії в ворде.

При написанні курсових робіт, рефератів, дипломів та інших наукових праць найчастіше виникає необхідність в додаванні різних формул в текстовий формат Word. Якщо дріб можна написати за допомогою косою риси, то інтеграл без додаткових опцій вставити неможливо. І тут без знань певних прийомів не обійтися.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word, плагін Microsoft equation 3.0
Інструкція
1
Якщо у вас встановлений Word 2007 або нові версії, то формули можна вставляти наступним способом. Встановіть курсор в тому місці документа, в якому по тексту повинна бути розташована та чи інша формула. Перейдіть на вкладку під назвою Вставка.
2
На цій вкладці знайдіть колонку Символи. Там є кнопка Формула, натисніть на неї мишкою.
3
На панелі задач з'являється вкладка Робота з формулами - Конструктор. В документі відображається вікно, в якому буде друкуватися необхідна формула.
4
На вкладці Робота з формулами - Конструктор вибираєте необхідну формулу, наприклад, Радикал, далі Квадратний корінь. В відображуваному вікні з'являється символ?, Поставте курсор в пунктирний квадрат і надрукуйте необхідне значення, припустимо? 4.
5
Далі натискаєте Enter або ставите курсор за кордону вікна друку формул. Режим Роботи з формулами - Конструктор автоматично припиняється, відбувається перемикання на вкладку Головна. Можна продовжувати друкувати текст.
6
Якщо у вас встановлений Word 2003, то друк формул виконуватиметься наступним способом. Відкрийте вкладку Вставка і виберете пункт під назвою Об'єкт. У діалоговому вікні на вкладці Створення знайдіть тип об'єкта Microsoft equation 3.0. Натисніть ОК. З'являється вікно, в якому можна вибирати ті чи інші знаки для різних формул. Далі процес написання формул ідентичний вищевказаною алгоритму, починаючи з 4 кроку.
Зверніть увагу
В деяких випадках плагін Microsoft equation 3.0 може бути не встановлений. Тому для друку формул вам буде потрібно провести оновлення налаштувань Word за допомогою установочного диска - додати засіб Редактор формул.
Корисна порада
Надруковані в Word формули можна редагувати. Для цього необхідно виділити об'єкт курсором миші і внести зміни. Щоб видалити надруковану формулу, виділіть її та натисніть Delete.