Як почати медитувати. Як правильно заїхати в гараж заднім ходом відео.

Імунітет можна виробити проти вірусів і хвороб, але як бути з нервовим напруженням і стресами? Оволодіти навичками медитирования - спірний відповідь, але на сьогодні це самий простий і доступний спосіб. Як почати медитувати і, найголовніше, як робити це правильно і ефективно?
Вам знадобиться
  • - Електронний годинник;
  • - Диски з релаксирующей музикою.
Інструкція
1
Почніть з вибору музики. Краще, якщо вона буде спокійною, розслаблюючій, приємною. Вона повинна створити утихомирену атмосферу, перебуваючи в якій ви зможете налаштуватися на медитацію. Як тільки відчуєте, що готові, зменшіть звук або вимкнете його зовсім. В цьому випадку потрібно покладатися на свої почуття і відчуття. Після цього можна приступати до медитації.
2
Перше заняття за часом не повинно займати більше п'яти хвилин. Для цього краще використовувати електронні годинники, щоб цокання механічних не відволікало вас. До того ж їх цокання буде зайвим нагадуванням про повсякденності, про існування метушливого життя, що проходить у своєму буденному ритмі.
3
З кожним новим днем збільшуйте час медитації ще на п'ять хвилин. Головною метою для вас має бути не збільшення проміжку часу виконуваного завдання, не прагнення зробити норму, а відчуття того, як йдуть напруга, важкі думки.
4
Глибокий вдих робіть через ніс, а видих через злегка відкритий рот. Дихайте животом, тобто при диханні грудна клітка повинна залишатися нерухомою, а живіт надуватися як кулька. Щоб зосередитися, стежте за його рухами, намагайтеся, щоб вони були плавними і розміреними, а вдих і видих як можна довше. Якщо починаєте думати про стороннє, знову повертайтеся до контролю над диханням.
5
Закріпити ефект від медитації допоможе системний підхід. Для цього виконуйте її кожен день, регулярно. Ознакою того що у вас все виходить і ви рухаєтеся в правильному напрямку, буде зміна в мисленні, поступово зникнуть негативні думки і зацикленість на них.
Зверніть увагу
Запам'ятайте: в медитації немає понять «правильно» і «неправильно». Інша людина може тільки показати, як робити, але він не скаже, на вірному ви шляхи. Покладіться на свої відчуття, тільки довірившись їм ви знайдете відповіді на всі свої питання.