Як привітати з Новим роком клієнта.

Вітання клієнта з Новим роком - справа відповідальна. Адже крім того, що потрібно сказати або написати власне привітання свого партнера зі святом, необхідно ще й зробити так, щоб подарунок постійно нагадував про вашу компанію. Але якщо подумати, можна знайти цікавий і оригінальний спосіб привітання з цим чарівним святом.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в Інтернет, телефон, кошти на придбання подарунків
Інструкція
1
Використовуйте маленькі, але корисні речі. Найбільшою популярністю користуються блокноти, ручки, календарі та папки з фірмовим логотипом. Менш поширені футболки та гуртки. Цей спосіб є найбільш вдалим для видавництв і друкарень, а так само компаніям, що займаються виготовленням сувенірів. Втім, навіть якщо ваша організація не відноситься до вищеперелічених, у вас напевно є підрядники в даній сфері, які в якості новорічного подарунка зможуть зробити вам невелику знижку. Такі сувеніри слід піднести кожному партнеру, з яким ви працювали більш-менш часто протягом усього року.
2
Надішліть представнику клієнта електронного листа. Відмінною рисою цього привітання полягає у відсутності витрат. Напишіть листа, в якому подякуйте за співпрацю, побажайте всіх благ в наступаючому році і відправте зображення з картинкою. Бажано вибрати листівку або просто гарний фон, на який так само можна вставити текст привітання. І не забудьте додати логотип компанії. Привітати таким чином можна навіть тих клієнтів, які зробили всього одне замовлення в році, що минає або так і залишилися потенційними. Подібна увага їм буде приємно. І, можливо, в наступному році ви підпишіть договір на співпрацю.
3
Привітайте клієнтів особисто в костюмі Діда Мороза і Снігуроньки. Цей спосіб можна здійснити, якщо партнер знаходиться в тому ж місті. Він досить витратний за часом, але клієнти, безумовно, оцінять подібне привітання. Такий метод можна використовувати для лояльних партнерів, з якими склалися доброзичливі відносини.
4
Зверніться в рекламне агентство. Саме ця організація допоможе вам придумати і здійснити дійсно нестандартне привітання. Такі агентства завжди мають у запасі кілька креативних ідей, які і зможуть вам запропонувати. Це може бути навіть ціле театральне привітання з конкурсами та призами. Єдиний момент - про подібний привітанні бажано попередити клієнта заздалегідь, щоб він не призначив нараду або не виїхав на зустріч в цей час.
5
Запросіть клієнта на корпоративний вечір. Можна орендувати кафе або ресторан, куди варто покликати найулюбленіших клієнтів, провести для них розважальну програму і обов'язково кожному запрошеному потрібно вручити невеликий подарунок з фірмовою символікою.
Зверніть увагу
Привітати слід кожного клієнта, навіть потенційного, якщо ви спілкувалися протягом року. Адже Новий рік - це відмінний привід для нагадування про себе.