Як назвати собаку-чихуахуа. Як назвати цуценятко хлопчик чи хуа хуа.

Чихуахуа родом з Північної Америки. Для індіанців племені майя та ацтеків вони були свого роду магічними талісманами, тому кожна собачка отримувала в своє розпорядження слугу, який повинен був за нею доглядати і годувати. Зараз це наймодніша декоративна порода. Незважаючи на те, що це найменша собачка в світі, вона володіє хоробрим вдачею, прекрасними сторожовими інстинктами і відмінно реакцією. Так як же назвати таке диво?
Інструкція
1
Якщо ваша собака безстрашна, змела і пильна, то її можна назвати яким-небудь грізним іменем. Можна зіграти на контрасті: розмір - велич. Підійдуть імена типу Сімба, Акелла, Рекс, Теодор, Багіра, Діана.
2
Якщо у вашої собаки веселий характер, вона смішна і миролюбна, її можна назвати яким-небудь забавними ім'ям - Мімі, Софі, Ронні, Зефір, Пиріжок. Головне, щоб ім'я характеризувало вашого вихованця.
3
Хочете соригинальничать? Назвіть вашого песика кличкою який-небудь знаменитої собаки. Напевно, найбільш підходящими іменами для чихуахуа будуть наступні: Авва - собака доброго доктора Айболита; Азор - ім'я собаки з відомого всім паліндрома "А роза упала на лапу Азора"; Бімбо - цуценя Малюка з твору Астрід Ліндгрен "Малюк і Карлсон"; Булька - собачка мисливця Кульки з "Пригод Незнайки"; Вальді - талісман річний Оліпіади в Мюнхені 1972; Гектор - ім'я собаки з роману А. Крісті "Собака, яка не гавкає"; Дельта - собака, що намагалась врятувати дитину свого господаря і накрила його своїм тілом при виверженні Везувію в 73 р до н.е.; Дутик - маленька біла собачка з фільму "Хроніка пікіруючого бомбардувальника"; Жужа - собака з мультфільму "Чарівне кільце"; Кобі - собака-талісман Олімпіади в Барселоні; Майло - собака з фільму "Маска"; Пончик - маленький песик з книги К. Буличова "Останні дракони"; Рейну - чихуахуа Дженіффер Лопес і Кріса Джадда.
4
Так як чихуахуа була талісманом в індіанців, можна дати прізвисько Лаки, Фортуна, Вьен, тобто слово "удача, везіння" на різних мовах світу. Адже як човен назвеш, так вона і попливе.
5
Якщо ж ваша собака дуже породиста і має довгу родовід, то тут справа йде трохи інакше. Кличка буде складатися з двох слів. Сам ім'я вибирається заводчиком і до нього додається приставка - ім'я матері цуценя. Приміром, Жюлі Дрім. Звучить благородно і гордо. Але не всяка собака буде відгукуватися на таке довге прізвисько. Тому краще її назвати як-небудь по-домашньому. Так, як буде подобається тільки вам.
Зверніть увагу
Особливо важливо, щоб ім'я було коротким і звучним. Собачка повинна із задоволенням на нього відгукуватися.