Як застосовувати активоване вугілля. активоване вугілля Як застосовувати при алергії.

Активоване вугілля - сорбент широкого спектра дії. Застосовується при метеоризмі, діареї, диспепсії, харчовому і гострому отруєннях, в т.ч. медичними препаратами. Здатний адсорбувати солі важких металів, токсини з шлунково-кишкового тракту до того, як вони можуть потрапити в кров, глікозиди, снодійні і наркотичні засоби, алкалоїди та гази. Випускається у вигляді таблеток, порошку, капсул, пасти. Паста застосовується для очищення і швидкого загоєння ран. Решта форми - для внутрішнього застосування.
Вам знадобиться
  • - активоване вугілля.
Інструкція
1
При газоутворенні, диспепсії і діареї рекомендується приймати по 2-3 таблетки 3 рази на день під час їжі. Внаслідок його нерастворимости, він повністю виводиться з організму протягом 18-24 годин.
2
Для лікування атеросклерозу, зменшення рівня холестерину, алергії рекомендується прийом активованого вугілля з розрахунку: 1 таблетка на 10 кг маси тіла для разового прийому через 2 години після їди. Курс лікування - 10 днів. При цьому необхідно випивати не менше півлітра води з кожним прийомом таблеток, не менше 2,5 літрів в день. Дуже ефективно таке лікування при алергіях нез'ясованої етіології.
3
При поліартриті, освіті каменів у жовчному міхурі та протоках, подагрі, псоріазі, підвищеної кислотності слід пити активоване вугілля протягом двох тижнів до 5 таблеток 3 рази на день через півтори години після прийому їжі. Запивається водою в кількості не менше півлітра на прийом. Лікування можна повторювати 3-4 рази на рік.
4
Якщо аптечного активованого вугілля немає, його можна приготувати самостійно. Необхідно взяти березові дрова і спалити до утворення вугілля, які слід потовкти в порошок. Приймати по чайній ложці три рази на день, запиваючи водою не менше 350-400 мл.
Зверніть увагу
Слід знати, що при виразці шлунка і 12-ти палої кишки, шлункових кровотечах і виразковий коліт не рекомендується лікування активованим вугіллям.
Корисна порада
Здатність активованого вугілля поглинати радіонуклєїди, канцерогенні та токсичні речовини знайшло застосування при виробництві протигазів для промислових підприємств, хімічної галузі, міністерства оборони та ін. У домашніх умовах використовується для елементарної очистки води. Метод застосування активованого вугілля для лікування має чимало плюсів, це і недорого, і нешкідливо, майже не має протипоказань, допомагає незалежно від того, чи вірить в них хворий, тобто не вимагає самонавіювання.