Як випрати пальто в домашніх умовах. випрати пальто з кашеміру.

Верхній одяг, як правило, носиться довго. Але їй, як і будь-якого виробу потрібен догляд. Ви можете віддати своє пальто в хімчистку. Але якщо немає можливості це зробити? Тут виникає питання, як можна випрати його в домашніх умовах?
Інструкція
1
Можливість прання пальто залежить від складу його матеріалу. Пальто з 70-80 відсотковим вмістом вовни легко стирається в звичайній пральній машинці. Правда, не варто ризикувати і виставляти максимальні оберти. Режим делікатного прання цілком впорається з поставленим завданням.
2
Багато хто стверджує, що добре переносить пральну машинку і пальто з норковими манжетами або коміром. Хутрі така прання ніяк не шкодить.
3
Кашемірове пальто теж добре переносить машинне прання, тільки попередньо необхідно переконатися, що температура прання встановлена на 30 градусів. Для того щоб зберегти м'якість кашеміру, можна додати кондиціонер або ополіскувач для вовняних речей.
4
Якщо збереження пальто після прання в машинці викликає побоювання, можна випрати пальто вручну. Для цього у ванну наберіть воду, розведіть порошок і опустіть пальто на кілька годин. Застіривать такі речі не рекомендується, тому краще всього просто поводити руками по поверхні пальто, можна акуратно його стискати, головне, не перестаратися. Після прання спустіть воду і ретельно прополощіть річ, поливаючи з душу, потім почекайте, поки стече вода, і повісьте пальто на «плечики» в сухе чисте місце.
5
Пальто із замші вже не випереш (в прямому сенсі цього слова), тому для чистки вироби можна скористатися парою з чайника або спеціальним пристроєм - Стімер. Такий спосіб добре допомагає впоратися з сірим нальотом на рукавах.
6
Нерідко буває так, що повна прання не потрібна, а необхідно тільки позбудеться кількох жирних плям. Справитися з проблемою можна кількома способами. Наприклад, присипати пляма тальком і залишити на деякий час. Тальк притягне до себе жир, а вам залишиться тільки зчистити його жорсткою щіткою. Якщо спосіб не допоміг з першого разу, процедуру можна повторити.
7
Ще один спосіб - прикласти до плями на лицьовій стороні виробу паперову серветку і потерти це місце з виворітного боку пальто бензином.
8
Плями від чаю виводяться гліцерином або нашатирем, пивні - спиртом, оцтом і перекисом водню, а винні - сіллю (правда, цей спосіб діє тільки тоді, коли пляма ще свіже).