Як перетворити стару шафу. Як здорово обклеїти стару шафу.

У наші дні в меблевій моді актуальний ретро-стиль. Дизайнерські меблі в цьому стилі коштує дуже дорого. Якщо вам у спадок дістався старий шафа , то вам неймовірно пощастило. Оновивши його, ви отримаєте модний шафа, витративши на це лише невелику суму.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до оновлення, підготуйте поверхню. Відкрутіть фурнітуру, зніміть декоративні накладки. З поверхні зніміть старий лак за допомогою наждачного паперу. Якщо на поверхні є вм'ятини, зашпаклюйте їх. Коли шпаклівка підсохне, відшліфуйте поверхню наждачним папером.
2
Найпростіший спосіб оновити шафа - пофарбувати поверхню. Пофарбуйте дверцята, прикрутите нові ручки - і новий шафа готовий. Якщо ви хоч трохи вмієте малювати, розмалюйте дверцята шафи фантазійними квітами або геометричними візерунками.
3
Якщо малювати ви не вмієте, на допомогу прийде техніка декупажу. Придбайте в магазині декупажних карту або багатошарові серветки з відповідним орнаментом. Намажте місце, куди ви будете приклеювати серветку клеєм ПВА і приклейте верхній шар. Коли клей просохне, покрийте поверхню меблевим лаком, нанесіть 2 або 3 шари.
4
Задню стінку буфета можна обклеїти шпалерами. Підберіть шпалери з цікавим малюнком. На такому тлі буде дуже красиво виглядати посуд.
5
Старий полірований шафа оклейте самоклеящейся плівкою. В магазині продається плівка найрізноманітніших кольорів та фактур. Дверцята шафи, обклеєне плівкою можна прикрасити спеціальними наклейками. Крім того, в майстерні вам допоможуть нанести на плівку необхідний малюнок. Достатньо лише вибрати відповідну фотографію і роздрукувати її.
6
Самоклейка плівку слід приклеювати дуже обережно і ретельно. Чи не відклеюється захисний шар повністю. Зніміть його трохи і прикладіть до оклеиваемой поверхні. М'якою ганчіркою розгладьте плівку від середини до кутів, виганяючи бульбашки повітря. Поступово відклеюються захисний шар і таким же чином, приклеюйте плівку. Якщо все ж з'явилося кілька пухирців повітря, проколіть їх тонкою голкою і розгладьте. Не поспішайте, робіть все повільно, так як поспіх може зіпсувати всю роботу, а переклеїти плівку вам вже не вдасться. Ось так просто ви можете оновити свій старий шафа і додати йому сучасний вигляд.