Як відправити музичні вітання. Як відправити откриттку з музичним.

Музичні поздоровлення стають все більш популярними останнім часом. Варто відзначити, що віртуальні листівки можуть бути найрізноманітнішими. Отримати сюрприз від близьких людей - чи не це прекрасно і приємно?
Вам знадобиться
  • Гроші на рахунку телефону.
Інструкція
1
Виберіть підходящу пісню. В рунеті існує величезна кількість сайтів, готових запропонувати абсолютно різні листівки з кращими піснями різних років. Постарайтеся знайти саме те, що сподобається вам і, звичайно, приємно здивує винуватця торжества. В просторах інтернету можна знайти поздоровлення до будь-яких свят і подій. Існують навіть спеціальні листівки з голосами знаменитостей, а для любителів пожартувати є листівки з приколами.
2
Вирішіть, куди відправити цю листівку. Такі поздоровлення можна послати на стільниковий або на стаціонарний телефони. Сприйматися він буде як звичайний телефонний дзвінок. Для тих, кого цікавить сама технологія, варто відзначити, що відправлення цих листівок здійснюється за допомогою програмного комунікатора, який встановлений на одному або декількох серверах. Він реалізує логіку доставки листівок. Дзвінки пересилаються за допомогою VolP-провайдера, і саме завдяки цьому здійснюється автоматичний набір номера абонента і дозвон протягом деякого часу в тому випадку, якщо він не бере трубку, апарат знаходиться поза зоною дії мережі або стався збій в мережі. Крім того, відправка голосової листівки може здійснюватися в будь-яку точку світу або одночасно великій кількості користувачів.
3
Сплатіть замовлене. При використанні віртуальних сервісів музичних листівок оплата стандартно здійснюється за допомогою спеціальних мікроплатежів. Відправте повідомлення з кодуванням, яка вказується на сайті, на короткий сервісний номер. З вашого рахунку зніметься сума (причому, автоматично), рівна вартості голосової листівки.
4
Насолоджуйтесь реакцією винуватця торжества (бажано, щоб вона була позитивною). Пам'ятайте, що ця процедура не така складна, якою здається на перший погляд.
Корисна порада
Музику підбирайте з урахуванням смаку одержувача подарунка.