Як відновити файли після вірусу.

Все частіше користувачі персональних комп'ютерів зіштовхуються з проблемою зараження своїх машин вірусами . Більшість їх потрапляють на комп'ютери через мережу Інтернет. Однак не виключені випадки зараження і з локальної мережі, з зовнішніх носіїв інформації. Після вірусів файли відновити досить складно.
Вам знадобиться
  • Утиліта R-Studio.
Інструкція
1
Результатом діяльності вірусів може служити таке неприємний наслідок, як ушкодження файлів користувача на комп'ютері. Буває дуже прикро втрачати дорогоцінну інформацію, яка була так важлива і необхідна. Тому розробниками програмного забезпечення були створені різні утиліти. Вони дозволяють відновлювати файли, які були пошкоджені в результаті різних обставин. До них відноситься і пошкодження файлу вірусом. Однією з таких утиліт є R-Studio.
2
Встановіть та запустіть на комп'ютері програму R-Studio. Для цього клікніть два рази по іконці програми на робочому столі Windows.
3
Скануйте локальний диск, дані на якому необхідно відновити. У лівій частині вікна програми виконайте одиночний клік правою клавішею миші по потрібному локальному диску. З'явиться контекстне меню. В ньому виберіть пункт «Scan ...». У вікні, всі налаштування залиште за умовчанням. Тут просто натисніть на кнопку «Scan». Процес сканування буде запущений, про що можна дізнатися за видозміненою правій частині головного вікна програми. Дочекайтеся закінчення процесу сканірованія.Подсказка: під час сканування в правій частині вікна буде блимати квадратик. Після закінчення процесу сканування даний квадратик зникне.
4
Перегляньте і виберіть список відновлюваних файлів. Після закінчення сканування під диском з'являться написи, типу RecognizedX (де X - числа). Наведіть курсор на одну з таких папок і натисніть клавішу «F5». Це необхідно для перегляду вмісту. У відкритому зліва вікні виберіть папки та файли для відновлення, шляхом установки галочок близько потрібних даних.
5
Відновіть файли. Для цього клікніть у верхній частині головного вікна програми по кнопці «Recover Marked». У наступному вікні вкажіть шлях для відновлення файлів і натисніть кнопку «Ок». Піде процес відновлення, про який свідчитиме рядок стану.