Як забарвити сиве волосся.

Сучасні фарби для волосся дозволяють модницям експериментувати зі своєю зовнішністю і дивувати оточуючих. Однак спочатку подібні барвники призначалися виключно для того, щоб замаскувати сивину волосся.
Інструкція
1
Кращим засобом позбавлення від сивини є салонна процедура ре-пігментація. Цей спосіб дозволяє не просто пофарбувати волосся зверху, але проникнути в їх структури і наситити клітини зникаючим пігментом. При цьому майстри в салонах використовують максимально щадні барвники, які повертають волоссю не тільки яскравий колір, але і блек і шовковистість.
2
Також в професійних салонах краси можна пройти процедуру, при якій закрашуються тільки сиві волоски, а яскраві, насичені пігментом волосся залишаються недоторканими. Ця процедура максимально нешкідлива для волосся в порівнянні з іншими хімічними методами фарбування.
3
Повернути волоссю втрачений колір допоможе засіб «Антіседін». Продається воно виключно в аптеках. Подібним чином діє мило «Ренолан», однак, застосовувати його потрібно довго - протягом 3-4-х місяців.
4
Зафарбувати сивину волосся можна за допомогою будь-якої фарби для волосся, що продається в магазинах. Поставтеся уважно до вибору фірми: працювати з сивим волоссям не просто, тому довірте свою красу професіоналам. Якісні фарби для зафарбовування сивини виробляють такі фірми, як Garnier, L'Oreal Professional, Schwarzkopf. Виберіть колір волосся, максимально наближений до вашого природного. При цьому тон вибирайте на 1-2 темніше, ніж ви хочете отримати: якщо на вашій голові багато сивого волосся, вони забарвляться більш інтенсивно, ніж намальовано на упаковці пачки. Враховуйте, що тон може відрізнятися не тільки на рівні світлих-темних відтінків, але і по яскравості. Якщо ви використовуєте фарбу з рудими, червоними, фіолетовими переливами, будьте готові отримати надто яскравий, «інопланетний» колір.
5
Власницям сивого волосся добре перефарбуватися в блондинку: зробити платиновий красивий колір, не знебарвлюючи волосся. До того ж, відросло сиве коріння будуть не так помітні.
6
Якщо ви не хочете псувати волосся хімічними барвниками, використовуйте природні - хну і басму. Для отримання красивого шоколадного відтінку змішайте хну і басму в пропорціях 2: 1, залийте окропом, дайте суміші настоятися і приступайте до фарбування. Повністю дотримуйтесь інструкцій, написаним на упаковці. Можливо, на сивому волоссі хна проявить свій колір через кілька днів.