Як пофарбувати пальто. покраска пальто шкіра інструкція.

Фарбування здатна помітно оновити злиняти одяг і поліпшити її зовнішній лоск. Якщо пальто витерла за роки шкарпетки і втратило насиченість кольору, саме час спробувати повернути виробу первісний вигляд за допомогою спеціального барвника.
Вам знадобиться
  • -пальто;
  • -фарби для одягу;
  • -гумові щітка;
  • -уксус;
  • -вода
Інструкція
1
Врахуйте, що самостійно фарбувати пальто непросто, тому якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще всього зверніться за допомогою до фахівців з будь-якої хімчистки. Там підберуть оптимальний барвник для вашої верхнього одягу, враховуючи всі побажання та рекомендації власника.
2
Якщо ви все ж вирішили спробувати оновити пальто самостійно, то зверніть увагу на те, що найбільш просто в домашніх умовах перефарбовувати речі чорного і коричневого кольору. Для кольорової верхнього одягу набагато складніше підібрати відповідну фарбу. Тому цілком можливо, що оптимальним варіантом стане перефарбування світлого пальто в темний колір.
3
Перевірте етикетку вироби, щоб переконатися, з якого матеріалу воно пошито. Як правило, пальто шиють з вовни, кашеміру, твіду, а також напіввовняної тканини. Для перефарбовування таких речей цілком підійде фарба для вовни, яку продають у спеціалізованих магазинах побутової хімії.
4
Перед тим, як почати підготовчі роботи для проведення фарбування, приведіть в порядок верхню одежину. Ретельно очистіть її від забруднень гумовою щіткою або вологою ганчіркою. Бажано також вивести всі плями, адже вплив барвника не гарантує, що плями будуть не видно.
5
Щоб визначити необхідну кількість фарби, зважте одежину та прочитайте інструкцію на упаковці засобу для фарбування. Там повинно вказуватися потрібну кількість сухого порошку на певну вагу одягу. Для обробки вироби барвником для вовни розведіть його в кип'яченій воді. Додайте в розчин необхідну кількість оцту, про що також йдеться в інструкції, і дійте згідно вказаного в ній алгоритму. Закріпити результат потрібно за допомогою 1-2% розчину оцту. Після фарбування просушіть пальто на відкритому повітрі.