Як зробити джинси менше. джинси з бавовни зробити менше розмір.

Джинси - найпопулярніша одяг цього століття, яку носять практично всі люди на землі, починаючи від малюків і закінчуючи пенсіонерами. Це й справді зручний одяг, яка підходить для всіх випадків життя. Але часто виходить так, що джинси, які сиділи в магазині просто ідеально, будинки розтягуються і стають зовсім непридатними для носіння. Як впоратися з цією проблемою? Є кілька порад, які допоможуть вам позбавитися від цієї неприємності раз і назавжди!
Інструкція
1
Придбайте ремінь і надягайте джинси з ременем. Цей варіант цілком реальний і, напевно, найпростіший. Тим більше, що в поєднанні зі стильним ременем джинси заграють зовсім по-іншому. Якщо ця ідея вам не підходить чи не подобається, переходьте до кроку 2.
2
Поперіть джинси в гарячій воді для зменшення їх розміру. Будьте обережні з цією порадою, адже точно невідомо, що станеться з джинсами. Результат може бути будь-хто. Якщо ця ідея вам не підходить чи не подобається, переходьте до кроку 3.
3
Поперіть їх в старій пральній машині активаторного типу. Якщо ця ідея вам не підходить чи не подобається, переходьте до кроку 4.
4
Ушейте джинси. У випадку якщо ви цього робити не вмієте, довірте цю справу професіоналам, які за невелику винагороду зможуть впоратися із завданням без праці. Якщо ж ця ідея вам не підходить чи не подобається, переходьте до кроку 5.
5
Поперіть джинси при звичайному пранні в теплій воді (30-40 градусів), якщо вони на 100% складаються з бавовни. Випрані джинси повісьте на батарею або помістіть в безпосередній близькості від неї. Якщо ж ця ідея вам не підходить чи не подобається, переходьте до кроку 6.
6
поповнився. Якщо вам так подобаються ці джинси, що розлучатися з ними рішуче не хочете, а всі запропоновані варіанти вам не підходять, то залишається тільки набирати вагу до тих пір, поки штани не сядуть ідеально. Якщо ви не згодні розлучатися зі своєю хорошою фігурою, переходьте до кроку 7.
7
Продайте їх, якщо ви настільки втомилися боротися з розтягнутими джинсами, що не хочете їх більше бачити (природно, дешевше початкової ціни, по якій ви придбали). Або ж віддайте їх безкоштовно кому-небудь із рідних, друзів або просто знайомих. Вони будуть вам за це вдячні!
Іноді буває так, що схуднення обертається деякими проблемами з гардеробом. Наприклад, у вас були улюблені джинси . І раптом вони стали великі. Втім, якщо ви схудли на розмір, то в цьому немає нічого страшного. Можна радіти струнким формам і далі, адже є кілька способів, які можуть врятувати ваше улюблену річ.
Інструкція
1
Перший і найпростіший - випрати джинси в гарячій воді. Для цього покладіть їх у пральну машину, поставте температуру 95 градусів. Після того, як цикл прання закінчено, зупиніть його (до того, як в машину знову увіллється холодна вода для полоскання), і запустіть заново, але вже без порошку і будь-яких миючих засобів. Після прання просушіть джинси або при максимальній температурі в барабані машини, або на гарячій батареї або в парильні сауни.
2
У цього способу є істотний недолік. Після кількох днів шкарпетки джинси можуть знову розтягнутися і повернутися в первісний стан. Так що періодично доведеться прати джинси таким способом заново.
3
Є також більш трудомісткий варіант, але в той же час більш дієвий. Він для тих, хто вміє шити. Джинси можна легко вшити по бічних або задньому шву.
4
Якщо джинси вам великі і в талії, і в стегнах, то ушивати їх доведеться з боків. Зробити це буде нескладно навіть недосвідченої швачці. Бокові шви розпорюють, а після цього зазначають, де повинна пройти нова строчка і зметують нитками. Далі йде примірка. Якщо все сидить добре, то шов сточують, ще раз приміряють і тільки після цього відрізають все зайве.
5
Якщо джинси великі переважно в талії, то вшити їх краще по задньому шву. При цьому спочатку акуратно відпорюють задню шлевку. Після цього пояс розрізають строго посередині. На кожній половині роблять виточки, в які прибирають зайву тканину. Кількість цієї самої зайвої тканини визначається під час примірки. Виточки не варто робити занадто довгими, інакше задню кишеню почне стовбурчитися. Після того, як в поясі прибрано все зайве, його акуратно пришивають назад до джинсів. Шлевку повертають на місце.
6
Ще один досить простий спосіб - забрати зайву тканину в виточки на таліі.Располагают ці виточки уздовж бічних швів, щоб вони не псували зовнішній вигляд. Для цього попередньо розпорюють оздоблювальну строчку бічних швів, щоб вона не заважала. Цей спосіб застосовується, тільки якщо джинси досить тонкі - не все домашні швейні машинки здатні впоратися з декількома шарами тканини.
Корисна порада
За допомогою цих нехитрих способів можна заощадити пристойну суму грошей. А головне - реанімувати улюблені речі!