Як закріпити балдахін. пластиковий обруч для балдахіна.

Балдахін є не тільки предметом розкоші. Він несе практичне навантаження. Допомагає виділити простір усамітнення, затишку і спокою. Так само сприяє захисту сплячого від пилу, протягів, комах та інших незручностей.
Вам знадобиться
  • Проволка, металеве кільце, обруч або металеве кільце великого діаметру, стельовий крюк, тканина в тон, балдахін
Інструкція
1
Розділіть довжину окружності обруча на 4 (або 6, в залежності від діаметра кола) частин. Зробіть отвори в трубці обруча по зробленим розмітками. В отримані отвори закріпіть проволку потрібної довжини.
2
Решта кінці проволки скріпляєте між собою, прикріплюючи їх до малого металевого кільця. На цій проволками обруч буде кріпитися до стелі за допомогою малого металевого кільця.
3
Перш ніж закріпити вільні краї дроту на малому металевому кільці, проволку можна декорувати тканиною. Для цього вирізаєте з тканини, підібраною в тон балдахін, смужки, рівні довжині дротяних джгутів плюс 2 сантиметри. Кількість смужок відповідає кількості дротяних джгутів.
4
прострачивается на швейній машинці по довгому краю складені лицьовим боком всередину смужки. Вивертаєте їх на лицьову сторону. Нанизуєте їх на дротяні джгути. Вручну обробляєте краю декоративних смужок. Можна їх скріпити за допомогою клею. А можна нижні краї зафіксувати на обручі, обернувши його. Верхні зшити між собою в місці скріплення кінців проволоки.
5
Безпосередньо до самого обручу буде кріпиться балдахін. Способи кріплення можна вибрати різні. Наприклад, можна обшити обруч спеціальної швейної стрічкою вже з готовими петлями (відстань між петлями до 1 сантиметра). Тоді по верхньому краю балдахіна пришиваєте шторну стрічку і прісбаріваете балдахін до того моменту, коли ширина верхнього краю буде дорівнює довжині окружності обруча. Потім за допомогою шторних гачків прикріплюєте балдахін до обруча.
6
В потрібному місці на стелі прикріплюєте стельовий крюк. На цей гак вішаєте мале металеве кільце c підготовленої конструкцією кріплення балдахіна. Балдахін можете попередньо вже рівномірно розмістити по окружності обруча. А можете повісити його на прикріплену до стелі конструкцію, враховуючи місце розташування вертикальних країв балдахіна.