Як перемогти в голосуванні.

Жодне серйозне справа не обходиться без підготовки. Навіть у суді справи виграються і програються ще до початку засідання, результат залежить від ступеня підготовленості юристів до процесу і від якості зібраного ними матеріалу. Тоді що вже говорити про таке підприємство, як вибори. Незалежно від того, до якої групи або до будь спільноті належить кандидат, голосування - лише заключний етап і підведення підсумків виконаної роботи. Будь це навіть простий конкурс, все одно збір голосів - лише завершення роботи, а не вона сама. Отже, для того, щоб перемогти в голосуванні , треба грамотно провести підготовчу роботу.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначити, до якої категорії людей буде звернений заклик, вибрати свою цільову аудиторію. Необхідно прояснити, кому, коли і з яких причин віддавалися голоси в подібних ситуаціях у минулому, вивчити статистику і зробити висновки.
2
Коли аудиторія визначена, необхідно вибрати серед загального числа тих людей, до думки яких прислухається більшість. Вони, іноді навіть не ставлячи перед собою такої мети, допоможуть загітувати основні маси голосувати за того чи іншого претендента.
3
Далі необхідно з'ясувати очікування обраної групи та її страхи. Цілком природно, що якщо цілі претендента збігаються з цілями мас, він отримає підтримку і схвалення. А гра на фобіях і страхах (з подальшим позбавленням від них за допомогою претендента) допоможе згуртувати спільноту, адже ніщо так добре не об'єднує людей, як спільний ворог або страх.
4
Якщо захід передбачає будь-які дискусії або дебати, слід знати не тільки свою програму, а й програму опонентів, щоб вигідно підкреслити позитивні сторони своєї і відобразити недоліки програми конкурента.
5
Необхідно також стежити за грамотністю і зрозумілістю своїй промові. Уміння говорити з різними людьми на «одній мові» є дуже вагомим критерієм, який допоможе додати голосів на свою користь.
6
Крім того, слід зібрати інформацію про самих опонентів. Неможливо знати заздалегідь, коли вона може стати в нагоді, але краще бути підготовленим, щоб вчасно зорієнтуватися в будь-якій ситуації.
7
Необхідно стежити за реакцією своєї аудиторії, підігрівати в неї інтерес, так як будь-яка спільнота може як швидко спалахнути, так і швидко згаснути, якщо час від часу не надавати йому їжу для міркування і не підживлювати його емоційно.
8
Безсумнівно, повинна бути не тільки «обгортка», а й сама «цукерка» - те, що дійсно варто уваги спільноти, до якої був звернений заклик. Будь-яка група людей вибере тільки те, що може принести їй практичну користь або позитивні емоції.
В інтернеті існує величезна кількість онлайн-конкурсів, беручи участь в яких ви можете виграти різні призи. Перемогти в таких голосуваннях цілком можливо.
Інструкція
1
У першу чергу, у будь-якого конкурсу повинен бути звід правил, в якому чітко розписані умови участі, перемоги і видачі призів, а також механізм оцінки переможців шляхом підрахунку голосів. Відсутність цієї інформації вже має навести на думку вас про те, що цей конкурс не є чесним, адже в цьому випадку організація, яка його влаштовує, вільна від будь-яких зобов'язань і може самостійно додати потрібну кількість голосів будь-якій людині.
2
Якщо ж умови є, ретельно дотримуйтесь ім. Не варто накручувати голоси за допомогою голосування від імені неіснуючих людей, зміни ip-адреси - це може призвести до видалення вас зі списку конкурсантів.
3
Будьте доброзичливі по відношенню до інших учасників. Як правило, будь-який конкурс супроводжується місцем для обговорень - групою в соціальній мережі або окремим форумом. Чим краще ви себе покажете, тим більша ймовірність що людина, що читає ваші повідомлення, проголосує за вас.
4
Активно поширюйте інформацію про те, що ви берете участь у конкурсі, серед своїх друзів і знайомих. Використовуйте свій аккаунт у соціальній мережі. Чим активніше ви будете, тим більше вірогідність перемоги. Однак пам'ятайте: всі голоси повинні бути отримані чесним шляхом. Не дозволяйте своїм друзям і знайомим їх накручувати, використовуючи заборонені методи. Не пропонуйте винагороду за те, що людина проголосує для вас. Краще буде якщо ви продемонструєте, чому саме ви і ніхто інший гідний цього - як тим, як ви себе представите, так і манерою спілкування. Будьте відкриті кожному, хто хоче дізнатися вас ближче, пам'ятайте, що це життєво необхідно для перемоги.
5
Зрозуміло, не дуже хорошим жестом буде доносити на інших учасників конкурсу, однак якщо ви випадково натрапите в мережі на оголошення, де пропонується голосувати за вашого конкурента за винагороду, слід повідомити про це адміністратора інтернет-голосування.