Як пофарбувати стельовий плінтус. стельовий плінтус фарбування.

Стельовий плінтус - це один з різновидів декору, яка здатна перетворити приміщення, зробивши урочистіше і нарядно. Використовують його в основному в приміщеннях з високими стелями. Не всі знають, але цей елемент декору вимагає обов'язкового фарбування, навіть якщо він повинен бути білим. Як пофарбувати стельовий плінтус красиво і акуратно?
Вам знадобиться
  • - фарба
  • - кисть
  • - малярський скотч
  • - широкий шпатель.
Інструкція
1
Пофарбуйте стельовий плінтус на підлозі, до того, як закріпіть його під стелею. Для цього постеліть під нього папір або газети і приступайте до роботи. Фарбу можна використовувати акрилову, вододисперсійних або латексну. Запам'ятайте, що фарба, призначена для зовнішніх робіт, роз'їсть поверхню плінтуса. Фарбувати потрібно пензликом, проводячи нею вздовж декоративного елемента, намагаючись не залишати розлучень і смуг. Дуже красиво виглядає декор, пофарбований за допомогою фарби з балончика. А ще з нею набагато легше працювати, і лягає вона рівніше. Фарбувати балончиком потрібно також у разі, якщо на плінтусі багато різьблених елементів, які пензликом НЕ профарбувати.
2
Якщо ви віддаєте перевагу фарбувати плінтус після того, як він приклеєний до стіни, то перед початком роботи, уздовж стельового плінтуса, на стіну і стелю, необхідно наклеїти дві смуги малярського скотча. Постарайтеся наклеїти його впритул до плінтуса. Це необхідно щоб під час фарбування не забруднити стіну і стелю фарбою. Відривати малярський скотч можна після того, як все висохне.
3
Однак якщо ви вже наклеїли шпалери і є ризик відірвати їх разом зі скотчем, можна скористатися ще одним фарбування стельового плінтуса. Фарбувати в такому випадку вам доведеться спочатку половину плінтуса уздовж стелі, потім - уздовж стіни. Щоб не забруднити фарбою стіну, використовуйте широкий шпатель. Його потрібно щільно прикладати широкою стороною до плінтуса і обережно фарбувати вздовж нього. Так, пересуваючи шпатель, ви пофарбуєте плінтус по всій довжині, що не забруднивши шпалер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uxGolIQlpFc
Зверніть увагу
Під час роботи ви можете зіткнутися з такою проблемою, як гідрофобна поверхня плінтуса. Фарбувати такий плінтус практично неможливо - фарба збирається в краплі і скочується вниз. У такому випадку поверхня стельового плінтуса перед фарбуванням потрібно заґрунтувати або обробити наждачним папером, бажано дрібної. Тоді вона стане злегка шорсткою і фарба відмінно ляже.
Якщо ви хочете оновити плінтус , походіть по магазинах, виберіть собі підходящі плінтус а і замініть старі новими. Але тільки врахуйте, що оновити їх можна не тільки так. Набагато зручніше часом просто пофарбувати плінтус , і кімната помітно перетвориться. Якщо фарбуванням плінтус ов ви раніше не займалися, точно дотримуйтесь інструкції, і у вас все вийде.
Інструкція
1
Отже, що нам потрібно для фарбування плінтус а? Зверніть в першу чергу свою увагу на кисті для фарбування. Вони повинні бути зручними, добре сидіти в руці. Потім виберіть собі зручний скребок. Не соромтеся просити в продавця-консультанта допомогти з вибором - відповіді на питання покупців і поради є невід'ємною частиною його роботи. Запасіться також дрантям і старими газетами. Ну і звичайно не забудьте про фарбу - головним атрибутом фарбування плінтус ів. До речі, пензлі для фарбувальних робіт такого характеру краще вибирати тонкі.
2
Процес фарбування плінтус овВо час фарбування плінтус а намагайтеся вести кисть паралельно поверхні підлоги. Іншою рукою підставте під плінтус скребок, переміщайте його разом з пензлем по ходу фарбування - так ви уникнете плям фарби на підлозі. Хот в цілях обережності можна ще й газет постелити на підлогу.
3
Якщо на вашому плінтус е є всілякі візерунки, а ви їх хочете зберегти, для фарбувальних робіт виберіть трафаретний кисть.
4
Фарбу для кращого фарбування слід наносити в кілька шарів. Якщо фарба якісна, досить буває і двох шарів. Багатошарове фарбування не тільки додасть вашим плінтус ам найкращий вигляд, але і фарба буде довше триматися, що важливо.
5
Послідовність роботи така: насамперед пофарбуйте плінтус а, після чого захопіть ділянки підлоги, що примикають до плінтус ам (звичайно, якщо ви бажаєте перефарбувати і стать). В довершення всього ремонту пофарбуйте і сам підлогу.
Корисна порада
Якщо ви будете пам'ятати протягом ремонту про ці нескладні правила, ваше підлогове покриття від фарбувальних робіт не постраждає.