Як набрати масу максимально швидкими темпами. гормональні препарати для потовстіння.

Далеко не завжди людина хоче позбутися зайвої маси тіла. Бувають випадки, коли набрати вагу потрібно в максимально короткий строк, а значить дуже швидкими темпами . Як набрати масу? Способів може бути безліч.
Вам знадобиться
  • - Організація правильного харчування;
  • - Чітке дотримання дієти;
  • - Відмова від шкідливих звичок.
Інструкція
1
Необхідність набору маси в короткий період часу зазвичай виникає через проблеми зі здоров'ям. У першу чергу обов'язково відвідайте лікарів - терапевта й дієтолога, здайте аналізи, і тоді загальна картина необхідності підвищення маси тіла буде в значній мірі прояснена. Другою причиною може бути - ваше захоплення культуризмом. Подумайте, а чи варті красиві біцепси і трицепси вашого здоров'я. Адже вже давно ні для кого не секрет, що спортсмени, які застосовують спеціальні препарати для швидкого росту м'язів, сильно шкодять своєму організму.
2
Організуйте правильне харчування. Якщо ви не знаєте, як набрати масу тіла швидко і ефективно, ваш раціон допоможе вам. Приймайте їжу три рази на день в один і той же час. Організм звикне до цього і сам буде розподіляти витрати на відновлення енергії, на зміцнення тіла і підвищення його ваги. Їжа повинна бути калорійною - картопля, бобові, зернові, хліб, м'ясо і так далі. Багато артистів для ролі змушені були швидко набирати масу. Зазвичай вони для цього їли на ніч багато здоби. Це дуже ефективний спосіб.
3
Дотримуйтеся дієти для набору ваги. Їжте тільки те, що намітили для себе. Жирні котлети краще замінити відварною куркою, замість рису і макаронів намагайтеся вживати картоплю.
4
Сходіть в аптеку і купіть стимулятори для набору ваги. Маса тіла почне набиратися більш стрімко. Хімічні препарати використовувати не варто. Відмінно підійдуть пивні дріжджі або протеїнові продукти, у тому числі і ті, які використовують спортсмени.
5
Якщо ви хочете набрати масу тіла за рахунок швидкого росту м'язів, то разом з роботою в тренажерному залі необхідно почати вживати хімічні гормональні препарати в таблетках і ін'єкціях (стероїди). Але тривале вживання цієї «хімії» небезпечно для вашого здоров'я.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GOiTi2Lbnk8
Зверніть увагу
Не перетворюйте процес набору маси тіла в процес його ожиріння. Поєднуйте прийом їжі з фізичною активністю. Якщо просто є і лежати на дивані, то наступною проблемою стане позбавлення від надмірної ваги.
Корисна порада
Крім триразового прийому їжі не буде зайвим ще й три рази на день перекушувати чим-небудь легким. Відмінно підійдуть йогурти, банани, горіхи. Не пийте каву, чай і мінеральну воду, так як вони є низькокалорійними і швидко виводять продукти життєдіяльності з організму. Пийте кефір, молоко, вершки, ряжанку, сніжок. Перевагу бажано віддавати стовідсотково натуральним продуктам.