Як вибрати довжину сноуборда.

Екстрім - це поняття пестить слух тим людям, хто любить пустити в свою кров адреналін і полоскотати власні нерви. Сноубординг є одним з найбільш доступних і безпечних варіантів для організації екстремального відпочинку. Для будь-якого сноубордиста саме довжина дошки визначає маневреність на поворотах і при спуску з крутих схилів.
Вам знадобиться
  • - Знання власного росту і розміру ступень.
Інструкція
1
Зверніться в спеціалізований магазин. Продавець-консультант швидше за все запропонує вам вибрати його за параметрами росту. Сноуборд повинен доходити до носа (або верхньої губи) його власника. Але даний спосіб має купу похибок, він має право на існування, однак застосовувати його все ж не рекомендується зважаючи необ'єктивності та можливого виникнення помилок.
2
точний образ виміряйте власний зріст, вага, розмір ноги. Один з найголовніших критеріїв - вага. Дошка повинна ефективно, оптимально і рівномірно розподіляти людський вагу. Є дві формули, за якими ви зможете вибрати довжину сноуборда правильно. Для чоловіків потрібно взяти число 136 і скласти його з твором ваги і 0,3. Жінкам потрібно взяти число 127 і також підсумувати його з твором власної ваги і 0,4. Довжина сноуборду буде визначатися отримати відповідь.
3
Заздалегідь вирішите, як, де і коли ви будите здійснювати процес катання. Для стрибків і виконання трюків вам більше підійде більш короткий варіант. Для катання по глибокому снігу краще вибрати дошку довшу. Довгі сноуборди вимагають великих фізичних зусиль, в той час як на коротких кататися буде трохи простіше.
Зверніть увагу
Не варто помилятися у виборі довжини сноуборду. Сноубординг - це екстремальний вид спорту, тому кожен міліметр вашої дошки впливає на успішність виконання трюку або елемента.
Корисна порада
Є два види катання - фрірайд та фрістайл. Фрірайд означає вільний процес катання по будь трасах, спусках і місцевостям на високій швидкості, найчастіше серед гірських масивів. Фрістайл заточений під виконання стрибків і виконання всіляких хитрощів. Для фрістайлу зручніше будуть короткі дошки, а для фрірайду подовжені. Визначтеся з типом катання і виходячи з цього вибирайте сноуборд.