Як вивчитися на кухаря.

Кухар - сама мирна професія. Вона така смачна, затишна, корисна і творча. Чим займається кухар - всім відомо з дитинства. І кожен хоча б раз пробував себе як шефа на власній кухні. Але мало хто прагне побудувати професійну кар'єру в сфері кулінарії. Щоб досягти вершин майстерності, потрібно володіти наполегливістю, терпінням, хорошою пам'яттю і багатою фантазією, бути у відмінній фізичній формі і багато вчитися.
Інструкція
1
Перші навички приготування смачної і здорової їжі малюки набувають, допомагаючи мамі або бабусі. Якщо ви, батько, помітили у дитини інтерес до комбінування продуктів, дайте можливість розкритися здібностям повною мірою. Розкажіть кухарчука про властивості продуктів, навчіть правильному використанню кухонних пристосувань, приготуйте разом прості страви і привабливо оформите їх.
2
Потрібні відомості по заняттях кулінарією з дітьми ви знайдете в спеціальних книгах, які у великому асортименті представлені в магазинах. На багатьох телеканалах, передусім дитячих, є спеціальні програми, що розповідають про властивості продуктів і правилах їх приготування. Крім того, у великих містах на базі ресторанів і кафе проводяться кулінарні заняття з дітьми.
3
Наступним кроком стануть шкільні уроки технології. У багатьох навчальних закладах їх програма містить розділ приготування їжі. Заняття організовані так, щоб учні мали можливість не тільки отримати загальне уявлення про професію повара , але й спробувати її на практиці. Традиційно основи кулінарії вивчають дівчини. Однак, якщо юнак твердо визначився з вибором професії і не відчуватиме психологічного дискомфорту, можна домовитися з директором школи про допуск на ці уроки.
4
Після закінчення загальноосвітньої школи наступає час вибору професійного навчального закладу. Стати кухарем можна, вступивши до закладу середньої спеціальної освіти: професійно-технічне училище, технікум, коледж. Навчання тут ведеться на базі 9 класів та 11 класів. У першому випадку навчання триватиме 3 роки. За цей час учень освоїть дисципліни загальноосвітнього курсу, аналогічні програмі 10-11 класу середньої школи, і придбає професійні навички. Для випускників 11 класів передбачено навчання тільки спеціальним предметів протягом 1,5-2 років.
5
Майбутні кухарі вивчають хімію, біологію, основи фізіології харчування, санітарії і гігієни, технологію обробки та зберігання продуктів, методи організації харчового виробництва, правила приготування різних страв, національні кулінарні особливості і багато іншого. Теоретичні знання закріплюються в ході практичних занять та виробничої практики. Після успішної здачі випускних іспитів студентам присвоюється кваліфікація «Кухар» або «Повар-кондитер» 3 або 4 розряду.
6
Продовжити осягнення кулінарної майстерності можна у вищому навчальному закладі. Підготовку за цим напрямком ведуть, наприклад, Російська економічна академія ім. Г.В.Плеханова чи Московський державний університет харчових виробництв. Детальніше про вузи, що мають спеціальності кулінарного профілю, можна дізнатися в інтернеті, з довідників навчальних закладів або у відділі освіти регіональної адміністрації.
7
Програми вузів сформовані з урахуванням новітніх наукових досягнень. Однак, зверніть увагу на той факт, що вища освіта дає великі теоретичні знання, переважно з організації та управління підприємствами кулінарної сфери. Водночас саме у вузів склалися великі контакти з зарубіжними колегами і існують програми студентського обміну, що дає можливість відчути всю красу істинно національної кухні.
8
Теоретична бази освіти повинна бути підкріплена практичними навичками. Активно беріть участь в конкурсах майстерності, підвищуйте кваліфікацію на курсах, семінарах, тренінгах, спілкуйтеся в професійних співтовариствах і спостерігайте за досвідченими кухарями.
Зверніть увагу
Поваром не може працювати людина, що страждає деякими видами гострих і хронічних захворювань: бронхіальна астма, гіпертонія, порок серця, гастрит, виразкова хвороба, цукровий діабет, ниркова недостатність, ревматизм, деформації хребта і грудної клітки, екзема, бактеріоносійство і ін.
Корисна порада
Російське прислів'я говорить: "Добрий кухар коштує доктора"