Як зробити відбиток пальця.

Зняття відбитків пальців чітко асоціюється тільки з двома речами - роботою поліції та біометричними датчиками. Причому, якщо законослухняний громадянин використовує свої власні відбитки, то чужі біометричні дані можуть знадобитися, швидше за все, порушнику закону. Який процес виготовлення відбитків пальців?
Інструкція
1
Насамперед необхідно отримати якісний зразок. Це означає, що відбиток пальця повинен бути чітким, повним, незмазаних. Отримати такий зразок можна не з кожною поверхні. Найкраще підходять поверхні з гладким покриттям, на них відбитки залишаються найкраще.
2
Коли зразок отриманий, необхідно проявити відбиток. Зробити це можна кількома способами. Перший спосіб використовують дуже давно: на зразок наносять графитную пил, надлишки скидаються м'якою кистю. Все, відбиток готовий. Зафіксувати відбиток можна за допомогою скотча (клейкої стрічки).
3
Другий варіант припускає застосування «суперклеєм». Необхідно налити клей в невелику ємність і потримати над нею зразок. Пари клею через деякий час осядуть на лініях візерунка і дадуть необхідний відбиток.
4
Далі виробляється оцифровка відбитка. За допомогою якісного фотоапарата знімається зображення відбитка і переноситься на цифровий носій інформації для подальшої роботи з ним в графічному редакторі. В програмі для роботи з графікою необхідно домогтися ідеально чіткого чорно-білого малюнка відповідного оригіналу розміру. Отриманий малюнок обов'язково інвертують.
5
Коли малюнок повністю готовий, його переносять на мідну пластину. Пластину протруюють, від чого на ній утворюються виступи, відповідні папілярного узору.
6
Після цього на пластину з перенесеним зображенням заливається силікон, який заповнює поглиблення і виступи. На цьому етапі відбувається повторна інверсія відбитка - поглиблення перетворюються на поверхні силікону в виступи і навпаки. Саме для цього і було необхідно інвертувати малюнок у графічному редакторі.
7
В процесі заливки силікону іноді залишаються бульбашки повітря, які можуть зіпсувати всю картину. За допомогою звичайного шприца можна створити подобу вакуумної камери: набрати силікон в шприц і, закривши отвір для голки пальцем, потягнути поршень трохи вгору.
8
Також можна нанести на мідь спочатку дуже тонкий шар силікону, почекати, поки він висохне, і нанести наступний. У висновку залишається лише просушити силікон і зняти готовий відбиток з форми.